Queen Šperky
  • is empty
    in 0.00 €
  • Telefón: 0950 433 665 email: info@queensperky.eu
 Novinky

Spustenie nášho nového portálu.


Editovať alebo pridávať viac noviniek môžte v sekcii Moduly v module Novinky.

 Anketa
Ako ste sa o nás dozvedeli?

Facebook
68%

Internet
15%

Od známeho
6%

Iný zdroj
11%
 Kniha návštev
Alzbeta Taskarova:  Objednala a som nad mieru spokojna
Alzbeta Taskarova:  Objednala a som nesmierne spokojna..
Vladimira:  Nádherné vecičky....mám objednáno a moc se těším.
Maria Ordogova:  Ja som nesmierne spokojna s vasim produktom mam od Vas
 1 / 25 
 DOPRAVA ZDARMA
PRI PLATBE VOPRED DOPRAVA ZDARMA
 Queen Šperky
Queen Šperky
  Šemša 24
  04421   Šemša
  tel.: +421 950 433 665
  skype: +421 950 433 665
 

QR code
 Newsletter
 Odporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 Udalosti
 Queen Šperky
 Dopravu zabezpečuje
Slovenská pošta, DHL, zásielkovńa
 Akciový tovar
 Newsletter
 messenger
 pricemania
Pricemania.sk – Porovnanie cien
 zásielkovňa
 KONTAKT
Queen Šperky
  Šemša 24
  04421   Šemša
  tel.: +421 0950 433 665
 

QR code
 Online status

Reklamačné podmienky

Reklamačné podmienky

Reklamačný poriadok

2. Záručné podmienky a Reklamačný poriadok

2.1 Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u predávajúceho    4S go, s.r.o. – QUEEN jewerly a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.

 2.2 Ku každému tovaru zakúpenému u predávajúceho 4S go, s.r.o. – QUEEN jewerly je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.

 2.3 Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:

 či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar nerozbaľujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť),

 či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú chybu,

 či fungujú všetky jeho jednotlivé časti.

Záruka sa nevzťahuje na chyby tovaru spôsobené nesprávnym používaním, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim. Obal a obsah výrobku a teda samotný výrobok nesmie byť mechanicky poškodený (mechanickým poškodením sa rozumie také poškodenie výrobku, ktoré nemohlo vzniknúť bežným používaním výrobku na účel, pre ktorý bol vyrobený).

 Reklamáciu tovaru je kupujúci povinný uplatniť za vyššie uvedených podmienok v týchto krokoch:

-       kupujúci je povinný oznámiť predávajúcemu, že žiada o reklamovanie tovaru kupovaného na základe faktúry č.XYZ (uvedie z obdržanej faktúry pri kúpe tovaru) a to e-mailom zaslaným na sperky.office@gmail.com. Do zaslaného e-mailu uvedie:

 meno a adresu zákazníka, telefonický kontakt, e-mailovú adresu,

 názov výrobku, cenu, dátum zakúpenia výrobku,

 popis nedostatku - dôvod reklamácie.

-       V prípade potreby a teda na žiadosť predávajúceho je kupujúci povinný zaslať digitálne fotografie, na ktorých bude zobrazený chybný produkt a jasne viditeľná konkrétna chyba, na: sperky.office@gmail.com.

-       predávajúci následne určí, prostredníctvom e-mailovej alebo telefonickej komunikácii, ďalší postup pri reklamácii.

-       Následne po splnení vyššie uvedených podmienok (najmä po odsúhlasení predávajúcim) zašle kupujúci na vlastné náklady (ktoré mu budú v prípade uznania reklamácie vrátené
bezhotovostným prevodom na jeho osobný účet spolu s cenou za reklamovaný tovar) tovar na adresu určenú predávajúcim v predchádzajúcej komunikácii. Kupujúci je povinný zaslať tovar poistený a doporučene. Nie na dobierku. Predávajúci si vyhradzuje právo neprebrať tovar
zaslaný na dobierku.

-       V prípade uznania reklamácie je predávajúci povinný nahradiť kupujúcemu
reklamovaný produkt najneskôr do 30tich dní od obdržania chybného tovaru predávajúcim.

V prípade, ak sa daný tovar nenachádza na sklade, tak si predávajúci vyhradzuje právo vrátiť kupujúcemu cenu tovaru a preplatiť aj náklady vzniknuté pri reklamácii.

-       V prípade neuznania reklamácie, kupujúci na seba preberá všetky vzniknuté náklady spojené s reklamáciou.

 
 

Vrátenie tovaru

Ako postupovať pri vrátení zakúpeného tovaru v zákonnej 14 dňovej lehote?

V prípade, ak ste spotrebiteľ, máte podľa § 12 odst. 1 zákona 108/2000 o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji právo na odstúpenie od zmluvy do siedmych pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru bez uvedenia dôvodu.

Ako postupovať

Adresa pre vrátenie tovaru je 4S go, s.r.o., Šemša 24, 044 21 Šemša.
Kupujúci (spotrebiteľ) odošle predávajúcemu email na sperky.office@gmail.com s následujúcim textom:
"Jednostranne odstupujem od kúpnej zmluvy zo dňa (uveďte deň, mesiac, rok), číslo objednávky a požadujem vrátenie uhradenej ceny za tovar na účet č. : (prosím zadajte správne číslo účtu)". V úvode uveďte svoje meno, adresu a dátum. Platí len v prípade nevyexpedovania objednávky.
Ak bol tovar už vyexpedovaný, kupujúci je povinný ho vyzdvihnúť a následne môže žiadať o vrátenie peňazí. Taktiež musí doručiť písomne na email text s danými informáciami.
Tovar odporúčame posielať späť ako doporučenú zásielku. V prípade obyčajnej zásielky nezodpovedáme za prípadnú stratu. Tovar neposielajte na dobierku, takýto tovar nepreberáme.
Tovar nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v originálnom obale, spolu s faktúrou alebo kópiou faktúry, či iným dokladom o zaplatení, riadne zabezpečený proti poškodeniu. 
Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 15 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru (bez ceny poštovného) na zákazníkom uvedený bankový účet. V tejto veci Vás prosíme o trpezlivosť, pretože reálne od odoslania Vašej zásielky, kým sa k nám dostane prejde cca 4-5 pracovných dní. Náklady na poštovné je služba, ktorú hradí zákazník.

Dodržanie 14 dňovej lehoty

Lehota pre odstúpenie trvá štrnásť pracovných dní a začína plynúť nasledujúci pracovný deň po prevzatí, napr. ak si prevezme zákazník tovar v utorok, prvý deň sa počíta streda. Ale ak si zákazník prevezme tovar v piatok, prvý deň sa počíta pondelok.
Pre dodržanie je rozhodujúce, kedy je k nám doručené odstúpenie od zmluvy. Doručením sa rozumie písomná informácia zaslaná na email sperky.office@gmail.com, že chcete odstúpiť od zmluvy, prípadne samotné doručenie odstúpenia aj s tovarom.

Ďalšie informácie

Výmena jedného tovaru za iný priamou cestou nie je možná. Vždy vraciame peniaze za vrátený tovar a zákazník môže realizovať výmenu prostredníctvom vytvorenia úplne novej objednávky (nakoľko sa sumy tovaru môžu líšiť). Avšak tu je už spoplatnené základné poštovné pri doporučenej listovej zásielke 1.triedy, ktoré bolo inak Zdarma.
Výmena toho istého tovaru, poprípade inej veľkosti toho istého tovaru je možná priamou cestou. Odošlete nám tovar a po prijatí Vám zašleme požadovaný tovar.
 
 Kontakt
Queen Šperky
  Šemša 24
  04421   Šemša
  tel.: +421 0950 433 665
 

QR code