QUEEN set s perličkami S121

Očarujúci Set Perličky a Kľúč - Krása, ktorá Otvára Srdcia

Predstavujeme Vám jedinečný set perličky a kľúč, ktorý je nielenom symbolom elegancie, ale aj tajomstva a lásky. Tento exkluzívny set, pozostávajúci z náušníc a retiazky zdobenej perličkami v tvare srdiečka a doplnený o kúzelný prívesok kľúča, je viac než len šperk. Je to kľúč k otváraniu srdca.

Každý detail tohto setu bol navrhnutý s myšlienkou na dokonalosť a eleganciu. Perličky o rozmere 1 x 1 cm v tvare srdiečka sú symbolom čistoty a lásky, zatiaľ čo pridaný prívesok kľúča dodáva šperku záhadnosť a jedinečnosť. Náušnice s dĺžkou zapínania 1,5 cm a príveskom perličky o dĺžke 2 cm spolu s 50 cm dlhou retiazkou s príveskom perličky a kľúčom, všetko v zlatom prevedení z chirurgickej ocele, vytvárajú dokonalú harmoniu krásy a štýlu.

Tento set nie je len obyčajným šperkom, je to výraz osobnosti a štýlu. Je to dokonalý spoločník pre každú príležitosť, či už ide o formálnu večeru, pracovné stretnutie alebo len bežný deň. S týmto setom budete vždy v centre pozornosti a vaša krása bude žiariť ešte intenzívnejšie.

Prečo si vybrať práve tento set perličky a kľúč?

- Symbolika a štýl: Srdiečkové perličky a prívesok kľúča symbolizujú lásku a tajomstvo, čo dodáva šperku hlbší význam a eleganciu.

- Univerzálnosť: Dokonalý doplnok pre každú príležitosť, ktorý sa hodí k rôznym outfitom a štýlom.

- Kvalitné materiály: Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, garantujú dlhú trvanlivosť a sú šetrné k pokožke.

- Ideálny darček: Či už ako prejav lásky, vďaky alebo len tak, tento set je dokonalým darčekom pre každú ženu.

- Exkluzivita: Jedinečný dizajn a limitovaná edícia tohto setu zabezpečujú, že budete vlastniť niečo naozaj výnimočné.

Nechajte tento set perličky a kľúč byť kľúčom k vašej vnútornej kráse a štýlu. Objednajte si ho ešte dnes a zažite pocit jedinečnosti a elegance, ktorý vám prinesie.

19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy