QUEEN magnetický náramok Jana v zlatom 1003004

Vypredané

náramok je hrubý 0,7 cm a má dĺžku 21 cm. Výrobok je z chirurgickej ocele v zlatom prevedení.

Popis účinkov: 

Magnetický náramok multifunkčné BNG využíva kombináciu unikátneho spojenie štyroch technológií ktoré sú preverené časom.

Pôsobnosti magnetu (ten je zastúpený vo farbe kovu),
Infračerveného žiarenia (komponentov vo farbe červenej),
Záporné ióny (farba biela).
Germánium (farba čierna)

Multifunkčný náramok ocenia všetci, ktorí pociťujem fyzickú bolesť, sú vystavení stresu, uprednostňujú alternatívne inovačné technológie, si želajú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a kvalitu života.

Magnety - podporujú krvný obeh a okysličovanie krvi, tým uľahčujú prienik väčšieho množstva výživných látok do buniek a odvádzanie odpadových látok z tela, majú protizápalové účinky.

Infračervené žiarenie - povzbudzuje aktivitu vodných elementov tela, v dôsledku čoho je telo prehrievané, organické nečistoty a ťažké kovy sa rýchlejšie vyplavujú. Mierni bolesti svalov a nervov, stimuluje vegetatívny nervový systém, posilňuje dýchací aj kardiovaskulárny systém.

Záporné ióny - podporujú krvný obeh, zlepšujú látkovú výmenu, aktivujú krvné bunky, podporujú somatickú bunkovú aktivitu, posilňujú imunitu ľudského organizmu. Znižujú náchylnosť k nachladnutiu a chrípkovým ochorením, majú význam v boji s alergiami, migrénami, tiež v prípade astmatických záchvatov. Pomáhajú telu odstraňovať únavu a regenerovať.

Germánium - posilňuje imunitu organizmu, obohacuje ho kyslíkom, chráni pred voľnými radikálmi, odstraňuje z neho jedovaté látky a má silné analgetické a antireumatické účinky. Normalizuje krvný tlak i hladinu cholesterolu, zabraňuje kôrnateniu ciev, do istej miery reguluje endokrinný systém a má význam aj v prevencii osteoporózy, regenerácie buniek zvýšením ich okysličenie.

15,90 €