QUEEN náramok achát N10

Objavte Svoj Unikátny Náramok Achát Kocka – Krása a Síla v Jednom

Hľadáte niečo viac než len obyčajný šperk? Náramok Achát Kocka je to, čo transformuje každý váš deň na niečo výnimočné. Vyrobený s láskou a precíznosťou, tento náramok nie je len krásny na pohľad, ale je aj plný energie, ktorú achát poskytuje.

Či už idete na pracovné stretnutie alebo na večernú párty, náramok Achát Kocka je dokonalým spoločníkom, ktorý podčiarkne vašu jedinečnosť a pridá štipku elegancie k akejkoľvek príležitosti. Nastaviteľná dĺžka 16-20 cm zabezpečí, že sa hodí na každé zápästie, a jeho unikátny dizajn so štvorlistkovým achátom o rozmere 1 x 1 cm vás očarí svojou jedinečnosťou.

Ale achát je viac než len krásny kameň. Je známy svojimi uzemňujúcimi účinkami a schopnosťou prinášať emočnú, fyzickú a intelektuálnu rovnováhu. Nositeľovi dodáva silu a zvyšuje sebaúctu, zatiaľ čo harmonizuje yin a yang.

Prečo si vybrať Náramok Achát Kocka?Uzemnenie a Rovnováha: Achát poskytuje stabilitu a pomáha udržiavať emočnú, fyzickú a intelektuálnu rovnováhu.


Univerzálnosť: Jeho štýlový dizajn doplní akýkoľvek outfit, či už je to formálne oblečenie alebo bežný každodenný štýl.


Nastaviteľnosť: S obvodom 16-20 cm a nastaviteľnou časťou dlhou 4 cm sa dokonale prispôsobí vašemu zápästiu.


Ideálny Darček: Skvelý výber pre milovanú osobu, ktorá ocení jeho krásu aj liečivé vlastnosti.


Exkluzivita: Každý kúsok je unikátny vďaka prirodzeným variáciám v acháte, čo zaručuje, že máte naozaj originálny šperk.


Nečakajte a doprajte si náramok, ktorý nielen skvele vyzerá, ale tiež posilní vašu dušu. Objednajte si svoj Náramok Achát Kocka ešte dnes a začnite každý deň s krásou a harmoniou na vašom zápästí!


14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom