QUEEN náramok zelený chalcedon N12

Náramok Zelený Chalcedon Štvorlístok: Kúzlo Prírody na Vašom Zápästí

Obklopte sa krásou a harmóniou s exkluzívnym náramkom Zelený Chalcedon Štvorlístok. Tento jedinečný doplnok zdobený korálkami a pozoruhodným zeleným chalcedonom v tvare šťastného štvorlístka je nielen nádherným šperkom, ale aj symbolom pokoja, rovnováhy a šťastia.

Zelený chalcedon, známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, je kameňom komunikácie a harmónie. Jeho jemná, zelená farba pripomína prírodu v plnom rozkvete a dodáva pocit sviežosti a obnovy. Náramok s nastaviteľnou dĺžkou sa pohodlne prispôsobí akémukoľvek zápästiu, čo z neho robí ideálny darček pre každého.

Nechajte tento šperk byť vaším denným spoločníkom alebo ho darujte niekomu, kto si zaslúži trochu extra šťastia a krásy v živote.

Top 5 dôvodov, prečo si vybrať náramok Zelený Chalcedon Štvorlístok:Symbol šťastia a prosperity – Štvorlístok je celosvetovo uznávaným symbolom šťastia. Odkazujte na pozitívne vibrácie každý deň.Podpora emocionálnej rovnováhy – Zelený chalcedon je známy svojimi upokojujúcimi účinkami, ktoré harmonizujú myseľ a emócie.Univerzálna prispôsobivosť – S nastaviteľnou dĺžkou od 16 do 20 cm náramok pohodlne sedí na akejkoľvek ruke.Vysoká kvalita a estetický dizajn – Náramok je vyrobený z kvalitných materiálov s dôrazom na detail, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a visuálnu príťažlivosť.Perfektný darček – S jeho unikátnym významom a krásnym prevedením, tento náramok je ideálnym darčekom pre blízkych na akúkoľvek príležitosť, či už ide o narodeniny, Vianoce, alebo len tak, na potešenie.Zažite krásu a pozitívnu energiu každý deň s náramkom Zelený Chalcedon Štvorlístok. Objednajte si svoj ešte dnes a nechajte šťastie vstúpiť do vášho života!


14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom