QUEEN náramok avanturín N13

Náramok Avanturín Štvorlístok: Kľúč k Šťastiu a Harmonii

Predstavujeme Vám nie len obyčajný šperk, ale amulet plný pozitívnej energie - Náramok Avanturín Štvorlístok. Tento exkluzívny náramok, zdobený jemnými korálkami a unikátnym avanturinom v tvare štvorlístku, je viac než len módnym doplnkom. Avanturín, známy svojimi harmonizujúcimi účinkami, je kameňom príležitostí a šťastia. Jeho zelená farba pripomína sviežosť prírody a prináša pokoj do vašeho života.

Náramok má nastaviteľnú veľkosť (16-20 cm), vďaka čomu perfektne sedí na každé zápästie a zároveň zabezpečuje pohodlné nosenie počas celého dňa. Štvorlístok skvelo dopĺňa každý outfit a dodáva štipku elegancie a osobitosti.

Prečo si vybrať Náramok Avanturín Štvorlístok?Symbol šťastia a prosperity - Štvorlístok je od nepamäti považovaný za symbol šťastia. Spojenie s avanturínom zvyšuje jeho účinky na prilákanie šťastia vo všetkých oblastiach života.


Harmonizácia a ochrana - Avanturín je známy svojimi schopnosťami vyrovnať vnútornú disharmóniu a ochrániť pred negatívnymi vplyvmi.


Univerzálnosť a štýl - S jeho univerzálnym dizajnom a zeleným odtieňom ľahko skombinujete Náramok Avanturín Štvorlístok s rôznymi štýlmi oblečenia.


Ideálny darček - Darujte tento náramok ako symbol priania šťastia a prosperity blízkym.


Nastaviteľná veľkosť - Pohodlné nosenie zabezpečuje nastaviteľný obvod, ktorý sa prispôsobí každému zápästiu.


Objavte kúzlo Náramku Avanturín Štvorlístok a nechajte sa unášať vlnou pozitívnej energie a štýlu, ktorý tento jedinečný šperk prinesie do vášho života! Kúpte si ho dnes a zmeňte svoj každodenný rituál na oslavu šťastia a harmónie.


14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom