QUEEN náramok tigrie oko N14

Objavte kúzlo a šťastie s náramkom Tigrie Oko Štvorlístok

Hľadáte niečo, čo by obohatilo váš každodenný outfit a zároveň prilákalo do vášho života pozitívnu energiu? Predstavujeme vám náramok Tigrie Oko Štvorlístok - dokonalú symbiózu elegancie a mysticizmu.

Tento jedinečný náramok spája klasickú krásu s hlbokým významom. Korálky sú vyrobené z kameňa tigrie oko, ktorý je známy svojimi ochrannými a uzemňujúcimi vlastnosťami. Štvorlístok, symbol šťastia a prosperity, je starostlivo vyrezávaný do každej korálky, čím pridáva štipku čara každému kúsku.

Náramok je navrhnutý tak, aby pohodlne sedel na zápästie s rozmermi 16-20 cm vďaka svojej nastaviteľnej časti dlhej 4 cm. Bez ohľadu na veľkosť vašeho zápästia, tento náramok vám padne ako uliaty a prinesie s sebou vlnu optimizmu a sebavedomia.

Prečo si vybrať náramok Tigrie Oko Štvorlístok?Symbol šťastia: Štvorlístok v designe náramku je univerzálnym symbolom šťastia. Nechajte sa obklopovať pozitívami každý deň.


Energetická ochrana: Tigrie oko je známe svojimi ochrannými vlastnosťami, ktoré vás môžu chrániť pred negatívnou energiou a stresom.


Univerzálny dizajn: Čisté línie a neutrálna farba kamene robia tento náramok ideálnym doplnkom pre akýkoľvek outfit.


Nastaviteľná veľkosť: S nastaviteľnou časťou náramku si môžete byť istí, že vám dokonale padne.


Vyrobený s láskou: Každý náramok je ručne vyrobený s dôrazom na detail a kvalitu.


Nenechajte si ujsť šancu zažiariť s náramkom, ktorý nielen skvele vyzerá, ale prináša aj hlbší zmysel a ochranu do vášho života. Objednajte si svoj náramok Tigrie Oko Štvorlístok ešte dnes a začnite každý deň s pravou nohou vpred!


14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom