QUEEN náramok modrý tyrkys N16

Objavte Krásu a Moc Modrého Tyrkysu s Naším Exkluzívnym Náramkom

Ste pripravení na to, aby každý váš outfit ožiaril špeciálny doplnok, ktorý neprináša len neodolateľný vizuál, ale aj pozitívnu energiu? Náš náramok z modrého tyrkysu je presne to, čo potrebujete na doplnenie vašej jedinečnosti. Tento nápaditý kúsok šperku kombinuje klasickú eleganciu s moderným dizajnom, pričom každý kameň bol ručne vybraný, aby zabezpečil najvyššiu kvalitu a krásu.

Dĺžka náramku je ideálne prispôsobená na 16 cm s ďalšou 4 cm predlžujúcou retiazkou, ktorá umožňuje pohodlné nosenie pre každého. Modré brúsené korálky s priemerom 0,3 cm dodávajú náramku jemnú sofistikovanosť a sú perfektným doplnkom k veľkolepým kamienkom modrého tyrkysu. Tento šperk nie je len o kráse, ale aj o hlbšom význame a účinkoch, ktoré tyrkys má na nositeľa. Uznávaný pre svoje ochranné a liečivé vlastnosti, modrý tyrkys je kameňom, ktorý prinesie harmoniu a pomoc v ťažkých chvíľach.

Prečo si Vybrať Náš Modrý Tyrkys Náramok?

- Unikátny Dizajn: Každý náramok je ručne vyrobený, čo zaručuje, že vlastníte úplne originálny kúsok šperku.

- Flexibilná Veľkosť: S praktickou predlžujúcou retiazkou sa náramok prispôsobí takmer akejkoľvek veľkosti zápästia, čo zabezpečuje jeho pohodlné nosenie.

- Kvalitné Materiály: Použitie pravého modrého tyrkysu a precízne brúsené korálky zaručujú, že váš náramok zostane dlho krásny a funkčný.

- ** Pozitívne Energetické Účinky**: Modrý tyrkys je známy svojimi ochrannými a liečivými vlastnosťami, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť vaše fyzické i psychické zdravie.

- Všestrannosť v Nosení: Ideálny doplnok na každú príležitosť, či už je to bežný deň v práci alebo špeciálna udalosť.

Nezmeškajte príležitosť obohatiť svoju šperkovnicu o tento jedinečný náramok, ktorý nielenže zdôrazní vašu krásu, ale aj podporí vašu vnútornú silu. Kúpte si svoj náramok z modrého tyrkysu dnes a zažite jeho magickú transformáciu na vlastnej koži!


14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom