QUEEN náramok sodalit N08

Objavte kúzlo a eleganciu, ktoré v sebe ukrýva náramok so sodalitom – váš nový spoločník na ceste za vnútornou harmóniou a sebadôverou. Tento ručne vyrobený šperk zdobí precízne osadené korálky, ktoré krásne dopĺňa sodalit s jeho jedinečnými modrými odtieňmi a bielymi žilkami. Každý kameň bol starostlivo vybraný, aby spolu vytvorili nielen vizuálne pôsobivý, ale aj energeticky výnimočný doplnok.

Sodalit, známy svojimi liečivými účinkami, je kameňom pravdy a intuície. Podporuje racionálne myslenie, objektivitu a ujasnenie mentálnych procesov, čím prispieva k väčšej sebadôvere a sebaprijatiu. Náramok s týmto kameňom je ideálny pre tých, ktorí hľadajú nielen krásu, ale aj psychickú a emocionálnu podporu.

Vďaka nastaviteľnej časti s dĺžkou 4 cm sa náramok pohodlne prispôsobí akémukoľvek zápästiu s obvodom od 16 do 20 cm, čo ho robí ideálnou voľbou pre každého. Nech už je vaším cieľom zvýšiť svoju osobnú silu, zlepšiť komunikáciu, alebo jednoducho obohatiť svoj outfit o štýlový doplnok, tento náramok je pre vás tou správnou voľbou.

Najväčšie výhody náramku so sodalitom:Podpora intuície a mentálnej jasnosti - Sodalit pomáha otvoriť cestu k hlbšiemu porozumeniu seba samého a svojho okolia.


Estetická príťažlivosť - Unikátne modré odtiene sodalitu v kombinácii s jemnými korálkami vytvárajú nadčasový a univerzálny šperk.


Flexibilita a pohodlie - Nastaviteľná dĺžka zabezpečuje, že náramok bude pohodlne sedieť na akomkoľvek zápästí.


Univerzálnosť - Hodí sa ako k elegantnému, tak k bežnému oblečeniu a je vhodný pre mužov aj ženy.


Posilnenie sebavedomia - Nositeľ získava nielen krásny doplnok, ale aj kameň znamý svojimi účinkami na posilnenie sebavedomia a sebaistoty.


Vytvorte si okolo seba aurú pozitívnej energie a štýlu s náramkom so sodalitom – pretože každý detail má význam.


14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom