QUEEN náramok NA260

Objavte kúzlo, ktoré sa skrýva v každom korálku nášho náramku. S hrdosťou Vám predstavujeme náš najnovší prírastok - náramok s brúšenými korálkami, ktorý je nielen nádherným doplnkom, ale aj symbolom elegancie a nekonečného pôvabu. Vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tento náramok sa pýši 20 cm dlžkou doplnenou o 4 cm predlžujúcu retiazku, čo zabezpečuje dokonalé prispôsobenie na každom zápästí. Sklenené brúsené korálky, ktoré ho zdobia, sú umne zvolené a precízne zoskupené tak, aby vytvorili neodolateľný vizuálny zážitok, ktorý očarí každého, kto ho uvidí.

Predstavte si, ako tento nádherne zariadený náramok zdobí Vaše zápästie pri každej príležitosti. Či už sa chystáte na formálnu udalosť alebo len trávite bežný deň s priateľmi, tento náramok pridává ten správny dotyk sofistikovanosti a štýlu. Jeho jedinečný dizajn a kvalitné materiály zaručujú, že bude vynikať v každej šperkovnici.

Nechajte sa uniesť krásou, ktorá pretrváva. S naším náramkom s brúšenými korálkami investujete nielen do kúsku šperku, ale do vyhlásenia o bezčasovej elegancii, ktorá nikdy nevyjde z módy.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

Kvalitné Materiály: Vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tento náramok je nielen krásny, ale aj odolný voči korózii a alergiám, čo zabezpečuje, že zostane súčasťou vašej kolekcie dlhé roky.

Univerzálna Veľkosť: S 20 cm dlžkou a 4 cm predlžujúcou retiazkou sa tento náramok dokonale prispôsobí akémukoľvek zápästiu, čím zabezpečí pohodlné nosenie po celý deň.

Bezčasový Dizajn: Sklenené brúsené korálky pridávajú tomuto náramku neopakovateľný vzhľad, ktorý sa hodí k akejkoľvek príležitosti, od formálnych večierkov až po bežné nosenie.

Symbol Elegancie: Tento náramok nie je len obyčajným doplnkom, je vyhlásením o elegancii a sofistikovanosti, ktoré zdôrazní Vašu osobnú štýlovosť.

Ideálny Darček: Či už hľadáte perfektný darček pre blízku osobu alebo si chcete spraviť radosť, tento náramok je ideálnou voľbou, ktorá poteší každé srdce.


19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy