QUEEN náramok tigrieho oka NA250

Objavte Svoju Skrytú Silu s Náramkom Tigrie Oko

Hľadáte niečo, čo by nielen zdobilo vašu ruku, ale aj pozitívne ovplyvňovalo vašu energiu a vnútornú silu? Našli ste presne to, čo potrebujete. Náramok Tigrie Oko je viac než len šperk. Je to symbol ochrany, odvahy a jasného myslenia.

Tento nádherný náramok je ručne vyrobený z najkvalitnejších minerálov Tigrie Oko, ktoré sú známe svojou schopnosťou pomáhať svojmu nositeľovi sústrediť sa, dosiahnuť svoje ciele a ochraňovať ho pred negatívnymi energiami. Každý kameň bol starostlivo vybraný a má veľkosť od 0,5 do 0,8 cm, čo zaručuje, že každý kúsok je unikátny.

Náramok má celkovú dĺžku 22 cm s možnosťou predĺženia o ďalšie 4 cm vďaka elegantnej predlžujúcej retiazke. Vyhotovený je z chirurgickej ocele v striebornom prevedení, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a odolnosť proti korózii, alergiám a zmenám farby.

Prečo si vybrať náramok Tigrie Oko?

Symbol Sily a Ochrany: Tigrie Oko je od dávnych čias považované za kameň, ktorý poskytuje ochranu a zvyšuje vnútornú silu svojho nositeľa.

Podpora Koncentrácie a Jasného Myslenia: Ideálny pomocník pre tých, ktorí hľadajú lepšiu mentálnu jasnosť a chcú sa sústrediť na dosahovanie svojich cieľov.

Vysoká Kvalita a Trvanlivosť: Vyrobené z chirurgickej ocele, tento náramok je navrhnutý tak, aby vydržal každodenné nosenie bez strachu z poškodenia alebo straty lesku.

Univerzálny Dizajn: Jeho strieborné prevedenie a klasický dizajn sa hodí ku každému outfitu, či už je to bežný deň v práci alebo špeciálna príležitosť.

Osobný Talizman: Každý kameň v náramku je unikátny, tak ako ste unikátni aj vy. Náramok Tigrie Oko tak môže slúžiť ako váš osobný talizman, ktorý vás bude sprevádzať každým dňom.

Objavte krásu a moc, ktorú vám môže priniesť náramok Tigrie Oko. Nechajte tento nádherný šperk stať sa súčasťou vašej každodennej výbavy a objavte, ako môže pozitívne ovplyvniť váš život. Objednajte si svoj náramok už dnes a začnite písať novú kapitolu plnú sily, ochrany a jasného myslenia.


19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy