QUEEN náramok White N305

Predstavte si náramok, ktorý nie je len obyčajným šperkom, ale symbolom elegancie, čistoty a nadčasového štýlu. Predstavujeme vám náramok White – šperk, ktorý sa stane nielen neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného outfitu, ale aj tichým spoločníkom vašich najvýznamnejších životných okamihov.

Náramok White je vyrobený z chirurgickej ocele v striebornom vyhotovení, čo mu zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému noseniu. Dĺžka 20 cm s 4 cm predĺženou retiazkou umožňuje perfektné prispôsobenie na každý zápästok. Jemné biely korálky o rozmeroch približne 2 mm v kombinácii s bielym srdiečkom vytvárajú dokonalú harmóniu a dodávajú náramku White nežný, avšak výrazný charakter.

Náramok White je viac než len doplnok. Je to prehlásenie. Vyjadrite svoju individualitu, svoj štýl, svoju jedinečnosť. Náramok White je pre tých, ktorí si cenia kvalitu, eleganciu a chcú v každom okamihu žiariť.

Prečo si vybrať práve náramok White? Tu je päť dôvodov:

1. Nadčasová elegancia – Strieborné vyhotovenie spolu s bielymi korálkami a srdiečkom tvorí šperk, ktorý sa hodí ku každej príležitosti a nikdy nevyjde z módy.

2. Vysoká kvalita materiálu – Chirurgická oceľ zabezpečuje dlhú životnosť náramku a odolnosť voči poškodeniu, takže váš šperk zostane krásny roky.

3. Univerzálnosť – Vďaka predĺženej retiazke sa náramok pohodlne prispôsobí každému zápästiu, čo z neho robí ideálny darček pre každého.

4. Symbolika – Biela farba symbolizuje čistotu, nevinu a nové začiatky. Náramok White tak môže byť krásnym darčekom, ktorý nesie hlboký význam.

5. Všestrannosť v nosení – Či už ste v bežnom outfitu alebo večernom šate, náramok White doplní a zvýrazní vašu krásu v každej situácii.

Náramok White nie je len šperk. Je to vaša denná dávka sebavedomia, symbol vašej nekonečnej elegancie. Doprajte si toto malé, ale významné potešenie. Doprajte si náramok White.

19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy