QUEEN náramok z Ametystu N85

Nechajte sa očariť kráľovskou eleganciou a mystickou silou ametystu s naším exkluzívnym náramkom QUEEN N85. Tento šperk nie je len očarujúcim doplnkom, ale aj talizmanom, ktorý v sebe ukrýva moc ochrany a harmónie.

Každý z piatich ametystov, ktoré zdobia tento náramok, bol starostlivo vybraný pre svoju jedinečnú hĺbku farby a prirodzený lesk. Tieto drahé kameny, rozmiestnené na jemnej retiazke dĺžky 16 cm s ďalšími 4 cm na prispôsobenie veľkosti, sú známe svojou schopnosťou odvrátiť negatívne energie a prilákať pozitívnu zmenu do vášho života.

Náramok QUEEN N85 je navrhnutý tak, aby ladil s osobnosťou a štýlom nositeľa. Či už ste narodení pod znamením Ryby, Barana, Strelca, Panny alebo Škorpióna, ametyst harmonicky rezonuje s vašou astrologickou esenciou, posilňuje vaše silné stránky a pomáha vám nájsť vnútornú rovnováhu.

Predstavte si, ako tento náramok zdobí váš zápästie pri každodenných aktivitách alebo ako pridáva iskru elegancie k vašemu večernému outfitu. Vďaka svojej flexibilite a nadčasovému dizajnu sa QUEEN N85 stane vašim spoločníkom pre každú príležitosť.

Nemusíte hľadať ďalej, ak hľadáte šperk, ktorý je viac než len krásny. S QUEEN N85 získate kúsok, ktorý oslavuje vašu individualitu a prináša do vášho života pozitívnu energiu.

5 presvedčivých výhod QUEEN náramku z Ametystu N85:

1. Ochranná Moc: Ametyst je známy ako ochranný kameň, ktorý chráni pred negatívnymi vplyvmi a podporuje duševnú pohodu.

2. Astrologická Harmonia: Ideálny šperk pre znamenia Ryby, Baran, Strelec, Panna a Škorpión, posilňujúci ich prirodzené vlastnosti.

3. Flexibilný Dizajn: S predlžujúcou retiazkou na prispôsobenie veľkosti je náramok vhodný pre každé zápästie a pohodlný na nosenie.

4. Elegantný Vzhľad: Jemné ametysty dodávajú náramku sofistikovaný vzhľad, ktorý je perfektný pre každú príležitosť.

5. Prírodná Krása: Pravé ametysty sú vyberané pre ich prirodzenú krásu a jedinečnosť, čím zaručujú, že každý náramok je neopakovateľným originálom.

19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy