QUEEN náramok z Olivínu N84

Objavte kráľovnú v sebe s náramkom QUEEN z Olivínu N84 – vaším novým amuletom pre každodennú eleganciu a vnútornú silu. Tento jemný a zároveň výrazný šperk zdôrazní vašu ženskú krásu a pridá vám sebavedomie, aby ste čelili výzvam dňa s gráciou a harmóniou.

Predstavte si, ako tento náramok pohladí vašu pokožku každým jeho olivínovým dotykom. Každý kameň je akoby malým talizmanom, ktorý vás bude sprevádzať počas dňa a bude pripomínať, že ste silná a nezávislá, no zároveň naplnená láskou a empatiou.

Nechajte sa zlákať nežnými zelenými tónmi olivínu, ktoré sú ako stvorené pre elegantný vzhľad. S dĺžkou 16 cm a 4 cm predlžujúcou retiazkou sa tento náramok dokonale prispôsobí vašemu zápästiu, čím zabezpečí pohodlné nosenie a bezproblémové zapínanie.

Olivín, kameň, ktorý je známy svojimi pozitívnymi energetickými účinkami, je nielen krásny na pohľad, ale je aj symbolom obnovy, rastu a osobnej transformácie. Pripisuje sa mu schopnosť zlepšovať vzťahy a sexuálny život, učiť odpúšťať a zbavovať pocitu viny. Okrem toho, ak ste narodená v znamení Panny, Váh, alebo Kozorožca, olivín je pre vás prirodzeným spojencom.

Nečakajte a doprajte si kúsok luxusu, ktorý posilní nielen vašu vonkajšiu krásu, ale aj vnútornú harmóniu. QUEEN náramok z Olivínu N84 je viac než len šperk – je to vaša osobná ochranná amuleta, ktorá vás bude sprevádzať na každom kroku.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

- Elegancia a štýl: Nádherný dizajn s prírodnými olivínovými kameňmi dodá vášmu outfitu jedinečný šarm.

- Posilňujúce účinky: Olivín je známy svojimi ochrannými a harmonizujúcimi vlastnosťami, ktoré vám pomôžu cítiť sa vyrovnaná a v súlade so sebou.

- Flexibilné nosenie: S predlžujúcou retiazkou si môžete náramok prispôsobiť presne podľa vašich potrieb.

- Ideálny darček: Či už hľadáte darček pre milovanú osobu alebo si chcete urobiť radosť sami, QUEEN náramok je vždy správnou voľbou.

- Astrologická súdržnosť: Špeciálne vhodný pre znamenia Panny, Váh a Kozorožca, ktorým olivín prináša ešte intenzívnejšiu podporu.

19.90 €
excluding shipping cost