QUEEN náramok z tmavého achátu N301

Predstavte si náramok, ktorý nie je len obyčajným šperkom, ale zároveň aj zdrojom sily, sebavedomia a vnútornej rovnováhy. Náš náramok z tmavého achátu je presne to, čo potrebujete pre každodennú dávku pozitívnej energie a elegancie.

Dizajnovaný s precíznou pozornosťou k detailu, tento náramok kombinuje krásu tmavého achátu s lesklým povrchom chirurgickej ocele v striebornom prevedení. Jeho dlžka 20 cm s 4 cm predĺženou retiazkou umožňuje dokonalé prispôsobenie každému zápästiu, zatiaľ čo ornament dodáva náramku jedinečný charakter.

Tmavý achát, ktorý je srdcom tohto šperku, nie je len nádherný na pohľad, ale je známy svojimi psychickými benefitmi. Udržiava stabilitu, posilňuje sebedôveru a vnútornú silu. Tento kameň harmonizuje vašu myseľ a prináša do vášho života pocit plnosti a spokojnosti.

Nechajte sa zlákať krásou a silou, ktorú náš náramok z tmavého achátu ponúka. Je to viac než len šperk - je to talizman, ktorý vás bude sprevádzať každým dňom, posilňovať vašu sebadôveru a pomáhať vám nájsť vnútornú rovnováhu.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať náš náramok z tmavého achátu:

1. Elegancia a štýl: Jedinečný dizajn s tmavým achátom a chirurgickou oceľou v striebornom prevedení dodá vášmu vzhľadu neopakovateľný šarm.

2. Psychická rovnováha: Tmavý achát je známy svojimi schopnosťami harmonizovať myseľ a prinášať do života stabilitu a pokoj.

3. Posilnenie sebavedomia: Nosením tohto náramku získate nielen krásny doplnok, ale aj zdroj sebavedomia a vnútornej sily.

4. Univerzálnosť: S jeho nadčasovým dizajnom a neutrálnymi farbami sa hodí k akémukoľvek outfitu a príležitosti.

5. Kvalita a trvanlivosť: Vyrobený z chirurgickej ocele, tento náramok je odolný voči korózii a zároveň šetrný k pokožke, čo zaručuje, že si svoj šperk budete môcť užívať dlhé roky.

14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy