QUEEN náušnice krištáľ NA40

Predstavujeme Vám náušnice krištáľ – klenot, ktorý nie je len zárukou elegance, ale aj nositeľom pozitívnej energie a ochrany pred elektromagnetickým smogom. Tieto nádherné náušnice zdobené mliečnym krištálom sú viac než len šperk. Sú symbolom sofistikovanosti a univerzálnosti, vhodné pre každú príležitosť.

Každý krištáľ má rozmery 1 x 0,6 cm a je pečlivo zasadený do vysokokvalitnej chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje dlhodobú krásu a odolnosť vášho šperku. Retiazka dlhá 50 cm dodáva náušniciam eleganciu a jemnosť, no na požiadanie sme pripravení prispôsobiť dĺžku retiazky vašim osobným potrebám.

Náušnice krištáľ sú nielen krásne, ale aj multifunkčné. Krištáľ ako najuniverzálnejší polodrahokam zvyšuje účinok ostatných kameňov a neutralizuje elektromagnetický smog, ktorý je v dnešnej dobe všadeprítomný. Takto sa stávajú nielen štýlovým doplnkom, ale aj vaším osobným ochrancom.

Investícia do týchto náušníc nie je len investíciou do krásy, ale aj do vašeho zdravia a pohody. Sú ideálnym darčekom pre milovanú osobu, alebo pre seba, ako denný pripomienka elegance a ochrany.

Najväčšie výhody náušníc krištáľ:

1. Elegancia a sofistikovanosť - zlaté prevedenie a mliečny krištáľ dodávajú náušniciam nadčasový vzhľad.

2. Univerzálnosť - hodí sa na každú príležitosť, či už je to formálna večera alebo bežný deň.

3. Ochrana pred elektromagnetickým smogom - krištáľ neutralizuje negatívne vplyvy okolia a zvyšuje účinok ostatných kameňov.

4. Vysoká kvalita materiálu - výroba z chirurgickej ocele zaručuje dlhú životnosť a odolnosť šperku.

5. Prispôsobiteľnosť - možnosť zmeny dĺžky retiazky na požiadanie umožňuje dokonalé prispôsobenie každému individuálnemu štýlu.

Nezmeškajte príležitosť vlastniť tento unikátny šperk, ktorý posúva hranice medzi krásou a funkcionalitou. Objednajte si svoje náušnice krištáľ ešte dnes a zažite harmóniu, ktorú prinášajú do vášho života.

15,00 €
nezahŕňa cenu dopravy