QUEEN náušnice tigrie oko NA151

Okúzte svet unikátnou eleganciou s našimi QUEEN náušnicami s tigrím okom NA151. Tieto náušnice vám ponúknu neodolateľnú kombináciu prirodzeného kamenia a sofistikovanej módy, ktorá vám zaručene prinesie obdivné pohľady.

Tieto náušnice sú ručne vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, ktorá je známa svojou výnimočnou odolnosťou a trvanlivosťou. Každý kúsok je ozdobený autentickým tigrím okom, ktorý má rozmery 1 x 0,6 cm, čo dodáva týmto náušnicam jedinečný vzhľad.

Tigrie oko, kameň, ktorý má silu povzbudiť vašu dušu, necháva za sebou letargiu a dodáva vám motiváciu. Má účinky aj na fyzickú rovinu, kde urýchľuje pomalý metabolizmus a zmierňuje sexuálne chute. Nosíte teda nielen nádherný šperk, ale aj talizman, ktorý vám prináša mnohé výhody.

Náušnice majú dĺžku 3 cm, čo je ideálna dĺžka pre vytvorenie elegantného a sofistikovaného vzhľadu. Retiazka má dĺžku 50 cm, ale na požiadanie môže byť dodaná v rôznej dĺžke, aby vyhovovala vašim preferenciám.

Výhody produktu:

1. Unikátny dizajn: Tigrie oko a zlato sú kombináciou, ktorá dodáva týmto náušnicam jedinečný a sofistikovaný vzhľad.

2. Kvalitný materiál: Vyrobené z chirurgickej ocele, tieto náušnice sú odolné a trvanlivé.

3. Posilňujúce vlastnosti: Tigrie oko je kameň, ktorý vám pomôže prekonať letargiu a dodá vám motiváciu.

4. Prispôsobiteľná dĺžka: Dĺžku retiazky môžeme prispôsobiť vašim preferenciám.

5. Ručne vyrobené: Každý pár náušníc je ručne vyrobený s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a jedinečnosť.

14.90 €
excluding shipping cost