QUEEN náhrdelník R66

Náhrdelník so srdiečkom - Jemnosť, ktorá osloví každé srdce

Hľadáte dokonalý darček, ktorý prinesie úsmev na tvár a radosť do srdca? Predstavujeme vám náš nádherný náhrdelník so srdiečkom, ktorý je stelesnením elegancie a jemnosti. Tento náhrdelník nie je len obyčajným šperkom, ale umeleckým dielom, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Naša retiazka je tvorená jemnými korálkami v ružovej farbe, ktorých priemer je len 0,3 cm. Táto decentná farba a veľkosť korálok zaisťuje, že náhrdelník bude pôsobiť vkusne a jemne, bez ohľadu na príležitosť. Korálky sú prepojené do celkovej dĺžky 45 cm, ktorú vám môžeme na požiadanie upraviť podľa vašich potrieb.

Srdiečko, ktoré zdobí tento náhrdelník, má rozmery 1,2 x 1,2 cm a je nádherným symbolom lásky a náklonnosti. Tento prívesok dodáva šperku osobitý význam a robí ho ideálnym darčekom pre akúkoľvek slečnu, ktorá túži po niečom výnimočnom.

Každý detail tohto náhrdelníka je premyslene navrhnutý, aby vyzdvihol ženskú krásu a pôvab. Je to šperk, ktorý nielenže zaujme pozornosť, ale aj vyjadruje hlboké city a úprimnú lásku.

Prečo si vybrať náš náhrdelník so srdiečkom?

- Elegancia a jemnosť: Jemné ružové korálky a elegantný prívesok v tvare srdiečka robia z tohto náhrdelníka dokonalý doplnok pre každú príležitosť.

- Špeciálny význam: Prívesok v tvare srdiečka je symbolom lásky a náklonnosti, čo robí tento náhrdelník ideálnym darčekom pre milovanú osobu.

- Prispôsobiteľná dĺžka: Štandardná dĺžka 45 cm môže byť upravená podľa vášho želania, aby dokonale sedela na krku každého nositeľa.

- Vysoká kvalita: Precízne spracované korálky a prívesok zaručujú, že náhrdelník bude vyzerať úchvatne a vydrží dlhé roky.

- Dokonalý darček: Tento šperk určite prinesie radosť každej slečne a stane sa nezabudnuteľným darčekom, ktorý bude nosiť s hrdosťou.

Zaobstarajte si náš náhrdelník so srdiečkom a darujte kúsok lásky a elegancie, ktorý zanechá nezmazateľnú stopu v srdci každej ženy.


19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy