QUEEN prívesok R40

Predstavujeme QUEEN prívesok R40 - výnimočný šperk, ktorý je nielen nádherný na pohľad, ale aj nabitý pozitívnou energiou. Tento prívesok je zdobený krišťaľom a dvoma ametystami, ktoré sú známe svojimi silnými energetickými vlastnosťami. Krištáľ je zdrojom čistej a jasnej energie, ktorá dokáže odstrániť všetky vaše blokády, narušenie aury a nesúlad duše. Ametysty sú zase silné ochranné kameny, ktoré vám pomôžu navodiť pokoj a harmóniu.

Retiazka tohto prívesku je zdobená krížikom a vyrobená z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a odolnosť. S dĺžkou 50 cm je tento prívesok ideálny pre elegantné vystúpenia, ale aj pre každodenné nosenie. Na požiadanie vám môžeme dodať retiazku v rôznej dĺžke, aby vám dokonale sedela.

QUEEN prívesok R40 je nie len šperkom, je to symbol krásy, harmónie a silnej energie. Kúpte si ho a nechajte sa inšpirovať jeho jedinečnosťou.

Hlavné výhody QUEEN prívesku R40:

1. Exkluzívny dizajn: Prívesok je ručne zdobený krišťaľom a dvoma ametystami, čo ho robí jedinečným a výnimočným.

2. Pozytívna energia: Krištáľ a ametysty sú známe svojou silnou energetickou silou, ktorá pomáha odstrániť blokády a prináša harmóniu.

3. Kvalitné materiály: Vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tento prívesok je odolný a dlhotrvajúci.

4. Prispôsobiteľná dĺžka: Ponúkame možnosť prispôsobiť dĺžku retiazky na požiadanie, aby vám prívesok dokonale sedel.

5. Všestrannosť: S jeho elegantným a sofistikovaným dizajnom je QUEEN prívesok R40 ideálny pre špeciálne príležitosti, ale aj pre každodenné nosenie.

14,90 €
nezahŕňa cenu dopravy