QUEEN prívesok srdiečko Apačské zlato R312

Očarte svoj svet s príveskom srdiečko z Apačského zlata

Vneste do svojho života dotyk nekonečnej lásky a nezameniteľnej elegance s naším príveskom srdiečko z Apačského zlata. Tento nadčasový kúsok šperku bol navrhnutý, aby odrážal hĺbku vášho vnútra a oslávil jedinečnosť vašej osobnosti.

Predstavujeme vám prívesok, ktorý je viac než len šperk. Je to symbol lásky, ktorý sa nosí blízko srdca. Srdiečko s rozmermi 1,2 x 1,2 cm je majstrovským dielom, ktoré visí na elegantnej retiazke s dĺžkou 50 cm. Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tento prívesok je nielen nádherný, ale aj odolný voči času a každodennému noseniu.

Apačské zlato, známe svojou hlbokou symbolikou a magickými vlastnosťami, dodáva tomuto prívesku výnimočnú hodnotu. Nie je to len šperk, je to amulet, ktorý pritiahne do vášho života pozitívnu energiu a ochranu.

Navrhnutý s myšlienkou na flexibilitu, dĺžka retiazky sa dá jednoducho upraviť na požiadanie, čo zabezpečí, že tento prívesok bude dokonale sedieť každému, kto si ho obľúbi.

Prečo si vybrať práve náš prívesok srdiečko z Apačského zlata?

Symbol Lásky a Elegancie: Tento prívesok je dokonalým vyjadrením lásky a elegance, vhodný na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti.

Vysoká Kvalita Materiálu: Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, zaručuje dlhú životnosť a odolnosť.

Univerzálnosť: S možnosťou úpravy dĺžky retiazky tento prívesok pohodlne padne každému.

Symbolika Apačského zlata: Nechajte sa uniesť magickou silou a ochranou, ktorú tento prívesok ponúka.

Ideálny Darček: Či už hľadáte dokonalý darček pre milovanú osobu, alebo chcete obohatiť svoju šperkovnicu, tento prívesok je ideálnou voľbou.

Objavte krásu a silu, ktorú v sebe ukrýva prívesok srdiečko z Apačského zlata, a nechajte svoje srdce zasvietiť najjasnejšie.


19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy