QUEEN prívesok z malachitu R315

Objavte kúzlo prírody s naším exkluzívnym príveskom z malachitu. Tento elegantný šperk, vytvorený s láskou a precíznou starostlivosťou, je viac než len doplnkom. Je to symbol ochrany, transformácie a čistej energie, ktorý v sebe ukrýva malachit - kameň s hlbokým významom a liečivou silou.

Každý prívesok je unikátny, vyrobený s použitím troch rôznych tvarov malachitu: malej kocky, väčšej kocky a srdiečka, ktoré spolu vytvárajú dokonalú harmoniu a estetickú rovnováhu. Tieto prvky sú zavesené na zdobenej retiazke s dĺžkou 50 cm, ktorá sa pýši veľkým a praktickým zapínaním, umožňujúcim jednoduché a bezpečné nosenie.

Prívesok z malachitu nie je len obyčajným šperkom. Je to talizman, ktorý v sebe nesie silu prírody a univerza, poskytujúci ochranu pred negatívnymi energiami a podporujúci emocionálnu rovnováhu. Jeho zelená farba nie len poteší oko, ale tiež podporuje uzdravenie a rast, čím vytvára most medzi srdcom a duchom nositeľa.

Nechajte tento prívesok byť vaším denným spoločníkom, ktorý vám prinesie nielen krásu, ale aj vnútornú silu a pokoj. Jeho univerzálny dizajn a význam robia z tohto šperku ideálny darček pre milovanú osobu, alebo ako špeciálny kúsok pre seba, ktorý pripomína vašu jedinečnú cestu a osobný rast.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať náš prívesok z malachitu:

Symbol ochrany a uzdravenia: Malachit je známy svojimi ochrannými a liečivými vlastnosťami, ktoré podporujú emocionálnu rovnováhu a odolnosť voči negatívnym energiám.

Unikátny dizajn: S kombináciou troch rôznych tvarov a zdobenej retiazky, tento prívesok je nielen štýlový, ale aj plný významu.

Vyrobený s láskou: Každý kúsok je ručne vyrobený s dôrazom na detail a kvalitu, čo zaručuje jeho originalitu a jedinečnosť.

Všestranný doplnok: S jeho nadčasovým dizajnom a neutrálnou zelenou farbou sa prívesok z malachitu hodí k akémukoľvek outfitu a príležitosti.

Ideálny darček: Či už hľadáte osobný darček pre seba alebo pre blízku osobu, prívesok z malachitu je výnimočným výberom, ktorý poteší každé srdce.

24,90 €
nezahŕňa cenu dopravy