QUEEN set Ametysr S102

Predstavujeme Vám exkluzívny Set ametyst – skvostný spojenec pre každodennú eleganciu a vnútornú harmóniu. Tento jedinečný set, pozostávajúci z náušníc a retiazky, je zdobený nádhernými ametystmi, ktoré dodávajú každému outfitu závan luxusu a sofistikovanosti.

Ametyst, s rozmery 1 x 0,6 cm, je známy nielen svojou ohromujúcou fialovou farbou, ale aj svojimi pozoruhodnými vlastnosťami. Tento kameň duchovného liečenia, pokoja a múdrosti bol milovaný už Starými Grékmi za jeho protiomamnú moc, čo odráža aj jeho meno pochádzajúce z gréckeho slova "amethy", znamenajúceho "neopojný".

Náušnice a retiazka sú vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje ich dlhotrvajúcu krásu a odolnosť. Retiazka má štandardnú dĺžku 50 cm, no ponúkame možnosť jej prispôsobenia na požiadanie, aby dokonale vyhovovala každému individuálnemu štýlu.

Investícia do Setu ametyst nie je len obohatením Vašej šperkovnice, ale aj posilnením Vašej duše. Nechajte sa zlákať jeho jedinečnosťou a doprajte si kúsok, ktorý Vás bude sprevádzať nielen na výnimočné príležitosti, ale aj v každodennom živote, pripomínajúc Vám silu a pokoj, ktoré ametyst prináša.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

1. Luxusný dizajn: Zlaté prevedenie v kombinácii s fialovým ametystom dodáva setu unikátny a sofistikovaný vzhľad.

2. Flexibilita a prispôsobivosť: Možnosť zmeny dĺžky retiazky zabezpečuje, že tento šperk bude dokonale sedieť každému.

3. Duchovné vlastnosti: Ametyst je známy svojimi liečivými vlastnosťami, prinášajúc pokoj, múdrosť a ochranu proti negatívnym energiám.

4. Vysoká kvalita materiálov: Použitie chirurgickej ocele v zlatom prevedení zaručuje dlhú životnosť a odolnosť šperku proti poškodeniu.

5. Univerzálnosť: Tento set je perfektným doplnkom na každú príležitosť, či už ide o bežný deň v práci alebo výnimočné spoločenské udalosti.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy