QUEEN set Ametyst S138

Prinášame vám príležitosť skrášliť svoj každodenný život s nádherným QUEEN setom Ametyst S138. Tento set je viac ako len obyčajný šperk - je to symbol duchovnej čistoty a meditácie, ktorý prepája vašu dušu s duchovným svetom.
Set je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a dlhodobú trvácnosť. Náušnice a retiazka sú zdobené ametystom - kameňom harmonického vyžarovania, ktorý uvádza do rovnováhy vašu myseľ a cit. Číre krištáľy na náušniciach a retiazke vytvárajú úchvatný kontrast a dodávajú tomuto setu jemnú eleganciu.
Náušnice sú dlhé 4 cm, vyvážené jedným ametystom a jedným čírim krištáľom, ktorý zachytáva a odráža svetlo. Na druhej strane, retiazka má dĺžku 50 cm a je zdobená jedným ametystom, šiestimi čírimi krištáľmi a malou ozdobou po boku, ktorá dodáva retiazke jedinečný vzhľad.
QUEEN set Ametyst S138 je nielen skvostom, ktorý doplní váš outfit, ale aj znamením premeny a svetla vo vašich snoch. Pretože s ametystom sa otvárajú tajomstvá, ktorým by sme neporozumeli použitím samotného rozumu.
Presvedčivé dôvody, prečo si kúpiť QUEEN set Ametyst S138:
1. Symbol duchovnej čistoty a meditácie: Ametyst v sete vás prepája s duchovným svetom a uvádza do rovnováhy vašu myseľ a cit.
2. Vysoce kvalitné materiály: Výrobok je z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a dlhodobú trvácnosť.
3. Unikátny dizajn: Set je precízne vyrobený a zdobený čírymi krištáľmi a ametystom, ktorý vytvára nádherný kontrast.
4. Prispôsobiteľná dĺžka retiazky: Retiazka má dĺžku 50 cm, ale na požiadanie sa dá dodať v rôznej dĺžke.
5. Prináša svetlo do vašich snov: Ametyst je symbolom premeny a pomáha nám k uskutočneniu našich vízií.

19.90 €
excluding shipping cost