QUEEN set Aquamarin S135

Predstavujeme QUEEN set Aquamarin S135 - dokonalý set náušnic a retiazky, pre elegantnú ženu, ktorá má zmysel pre štýl a zároveň si váži vzácne kameny. Toto je nie len obyčajná šperkovnica, ale skutočný zážitok, ktorý kombinuje jedinečný dizajn, kvalitné materiály a pozitívne energie aquamarinu.

Náš QUEEN set Aquamarin S135 je príkladom dokonalej remeselnej práce. Náušnice a retiazka sú zdobené aquamarinom, ktorý má priemer 0,8 cm. Náušnice sú dlhé 4 cm a sú ozdobené ešte jedným čírim krištáľom, ktorý pridáva príťažlivosť a charakter. Retiazka dlhá 50 cm je ozdobená tiež aquamarinom, šiestimi čírimi krištáľmi a malou ozdobou po boku, ktorá dodáva setu jedinečný vzhľad.

Všetky šperky sú vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, ktorá je známa svojou vysokou odolnosťou a hypoalergénnosťou.

Aquamarin - kameň symbolizujúci odvahu. Jeho ukľudňujúca energia potláča stres a ukľudňuje myseľ. Vnáša harmóniu do svojho okolia a chráni ho pred škodlivým znečistením. Aquamarín ukľudňuje myseľ a odstraňuje z nej nepatričné myšlienky.

Naše odrážky:

1. Ručne vyrobený set náušnic a retiazky zdobený vzácnym kameňom - aquamarinom.

2. Náušnice s čírymi krištálmi pre dokonalý elegantný vzhľad.

3. Retiazka s aquamarinom a šiestimi čírymi krištáľmi pre jedinečný a atraktívny vzhľad.

4. Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení pre trvanlivosť a hypoalergénnosť.

5. Aquamarin - kameň odvahy a ukľudňujúcej energie, ktorý prináša harmóniu do vášho života.

19.90 €
excluding shipping cost