QUEEN set Chalcedón S163

Predstavujeme QUEEN set Chalcedón S163 - dokonalú symbiózu luxusu a liečivej sily prírody. Tento jedinečný set obsahuje náušnice a retiazku, ktoré sú zdobené chalcedónom, kameňom pokoja. Chalcedón vo forme elegantného prívoku o rozmeroch 1 x 0,6 cm je srdcom celého setu a dodáva mu neopakovateľný charakter.

Náušnice dlhé 3 cm a retiazka dlhá 50 cm, vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, sú nielen módnym doplnkom pre každú príležitosť, ale aj zdrojom liečivej energie. Na požiadanie vieme retiazku dodať v rôznej dĺžke, aby vám perfektne sedela.

Chalcedón je kryštál s výborným očistným účinkom, ktorý pomáha liečiť všetko zlé vrátane dosiaľ nezahojených rán. Navyše, tento kameň posilňuje materský pud a zvyšuje tvorbu materského mlieka. Chalcedón tiež podporuje ukladanie minerálnych látok v tele a likviduje usadeniny minerálov v cievach.

Pokiaľ hľadáte jedinečný kúsok šperku, ktorý je nielen krásny, ale aj prospešný pre vaše zdravie a pohodu, QUEEN set Chalcedón S163 je práve pre vás.

Hlavné dôvody, prečo si vybrať QUEEN set Chalcedón S163:

1. Elegancia a luxus: Zlaté prevedenie a precízne spracovanie dodávajú setu luxusný vzhľad.

2. Liečivá sila chalcedónu: Tento kameň pokoja má silné očistné účinky a podporuje hojenie fyzických i emocionálnych rán.

3. Individuálna voľba dĺžky retiazky: Retiazku vieme na požiadanie dodať v rôznej dĺžke.

4. Kvalitné materiály: Šperky sú vyrobené z chirurgickej ocele, ktorá je hypoalergénna a odoláva korózii.

5. Multifunkčnosť: Tento set je ideálny na každodenné nosenie i na špeciálne príležitosti.

Objednajte si svoj QUEEN set Chalcedón S163 už dnes a užite si pocit krásy a harmónie každý deň

.

29.90 €
excluding shipping cost