QUEEN set Chalcedon S73

Zvýraznite svoju elegantnú stránku s našim QUEEN setom Chalcedon S73, súborom náušníc a retiazky s fialovým chalcedonom, ktorý sa perfektne hodí na každú príležitosť. Tento set nie je len očarujúco krásny, ale je tiež plný energie, ktorá posilňuje medziľudské vzťahy a zvyšuje vnútornú stabilitu skupín.

Každý kúsok v tomto sete je unikátne vytvorený s dôrazom na detaily. Fialový chalcedon s rozmery 0,6 x 0,6 cm je starostlivo umiestnený, aby vytvoril skutočný doplnok, ktorý vás oživí a zdôrazní vašu osobnosť.

Retiazka má dĺžku 50 cm, ale na požiadanie sa dá dodať v rôznej dĺžke, aby sa prispôsobila vašim preferenciám. A aby sme zabezpečili, že tento set bude pre vás bezpečný, je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení.

Chalcedon je známy svojimi schopnosťami pohltiť negatívnu energiu a rozptýliť ju, čím zabraňuje jej ďalšiemu prenášaniu. Takže nielenže budete vyzerať úchvatne, ale budete sa cítiť oveľa pozitívnejšie.

Nesiahnite po obyčajných šperkoch. Vyberte si QUEEN set Chalcedon S73 a vychutnajte si luxus, ktorý vám prináša tento set.

• Fialový chalcedon, ktorý dodáva silu medziľudským vzťahom a zvyšuje vnútornú stabilitu skupín.

• Unikátne vytvorený set s dôrazom na detaily.

• Retiazka, ktorá sa dá prispôsobiť na požiadanie.

• Výrobok z chirurgickej ocele v zlatom prevedení pre bezpečné nosenie.

• Schopnosť chalcedonu pohltiť negatívnu energiu a rozptýliť ju pre vašu vnútornú harmóniu.

29.90 €
excluding shipping cost