QUEEN set čierny Achát S200

Set čierny achát – očarujte svojou jedinečnosťou a elegantnosťou

Čierny achát v sebe skrýva tajomstvo, ktoré je preniknuteľné iba pre tých, ktorí sa odvážia odhaliť jeho skutočnú hodnotu. Je to kameň silný, stabilný a ušľachtilý, dokonale kombinovaný so zlatom a zirkónmi v tomto výnimočnom sete.

Tento set, skladajúci sa z náušníc a retiazky, je štýlový doplnok, ktorý zvýrazní vašu osobnosť a eleganciu. Náušnice sú dlhé 4,5 cm a zdobené dvoma kameňmi a korálkou. Retiazka má dĺžku 50 cm, na požiadanie sa dá dodať v rôznej dĺžke, je zdobená štyroma kameňmi a troma korálkami. Ozdoba na retiazke má dĺžku 5 cm. Oba kúsky sú vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo garantuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Čierny achát má mnoho zdravotných a emočných výhod. Dáva vnútornú silu ísť ďalej a prispieva k udržiavaniu pokoja v rozhádaných a vystresovaných domácnostiach. Zmierňuje problémy s kostami a kĺbmi, zvyšuje mobilitu a mierni bolesti ramena a krku. Posilňuje reprodukčné schopnosti tela a je vynikajúcim kameňom počas menopauzy.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť set čierny achát:

1. Dokonale kombinovaný s chirurgickou oceľou v zlatom prevedení – set je nielen elegantný a unikátny, ale aj kvalitný a odolný.

2. Umiestnenie čierneho achátu – tento kameň má silné uzemňujúce a ochranné vlastnosti, dodáva vnútornú silu a pomáha udržovať pokoj v stresových situáciách.

3. Zdravotné a emočné výhody – čierny achát zmierňuje bolesti kostí a kĺbov, posilňuje reprodukčné schopnosti tela a je vynikajúci počas menopauzy.

4. Prispôsobiteľná dĺžka retiazky – môžeme ju dodať v rôznej dĺžke na požiadanie, aby vám dokonale padla.

5. Skvelý darček – tento set je ideálny darček pre všetky silné a nezávislé ženy, ktoré majú radi jedinečné a elegantné šperky.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy