QUEEN set číry Krištáľ S190

Máme pre vás niečo skutočne výnimočné. Predstavujeme vám QUEEN set číry Krištáľ S190. Tento skvostný set, pozostávajúci z výnimočnej retiazky a nádherných naušníc, je syntézou elegance, krásy a liečivej sily.

Tieto šperky sa vynímajú svojou jedinečnou krásou - naušnice s dĺžkou 4,5 cm a retiazka s dĺžkou 50 cm, posadené čírymi krištáľmi, ktoré svojou čistotou očaria každého. Ale krása nie je jediná vlastnosť, ktorou vás tento set očarí - tieto šperky vám prinášajú aj jedinečné liečivé vlastnosti.

Energia, ktorú tento set vyžaruje, vám pomôže odstrániť energetické blokády, vyčistiť vašu auru a prinavrátiť súlad vašej duši. Jeho energetické účinky vás nabudia novou silou, zintenzívnia vašu intuíciu a výrazne prehĺbia vašu meditáciu. QUEEN set číry Krištáľ S190 je na celom svete cenený ako meditačný kameň, ktorý vyjasňuje atmosféru, vyžaruje čistotu a vnáša súlad tam, kde sa nachádza.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť priniesť do svojho života luxus, eleganciu a liečivú silu. OBJEDNAJTE QUEEN set číry Krištáľ S190 už dnes!

Hlavné výhody produktu:

1. Jedinečná kombinácia elegance a liečivých vlastností

2. Nádherný vzhľad vďaka čírym krištálom

3. Podporuje energetické čistenie a harmonizáciu

4. Zintenzívňuje intuíciu a meditáciu

5. Skvostný doplnok pre každú šperkovnicu.

19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy