QUEEN set červený Chalcedón S97

Objavte Krásu a Silu Červeného Chalcedónu

Predstavujeme Vám exkluzívny set chalcedon - dokonalú symbiózu elegancie a liečivých vlastností, ktorý v sebe spája náušnice a retiazku s čarovnými červenými chalcedónmi. Tento set je viac než len šperk; je to talizman zdravia, pokoja a materskej lásky.

Náušnice a retiazka sú precízne vypracované z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a neustále zachováva ich pôvab. Červený chalcedón, ktorý je srdcom tohto setu, je známy svojimi liečivými vlastnosťami a schopnosťou prinášať harmoniu do života svojho nositeľa.

Každý kameň bol starostlivo vybraný a má rozmery 1 x 0,6 cm, čím je zaručená jeho výnimočnosť. Retiazka s dĺžkou 50 cm ponúka pohodlné nosenie, ale sme pripravení vyhovieť aj individuálnym požiadavkám na dĺžku, aby tento set dokonale pasoval každému.

Prečo si vybrať práve náš set chalcedon?

- Elegancia a Kvalita: Zlaté prevedenie v kombinácii s chirurgickou oceľou zaručuje, že váš set zostane dlhodobo krásny a bez poškodenia.

- Liečivá Síla: Červený chalcedón nie je len očarujúci svojou krásou, ale aj svojimi liečivými vlastnosťami, ktoré podporujú zdravie a pohodu.

- Flexibilita: Ponúkame možnosť prispôsobiť dĺžku retiazky na požiadanie, aby sme vyhoveli osobným preferenciám každého zákazníka.

- Univerzálnosť: Tento set je ideálny na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti, vďaka čomu sa stane nenahraditeľnou súčasťou vašej šperkovnice.

- Darček plný významu: Okrem toho, že je krásnym doplnkom, tento set je tiež hlboko symbolickým darčekom pre milovanú osobu, vyjadrujúcim starostlivosť a prianie harmónie.

Urobte krok k harmonickému a štýlovému životu s našim setom chalcedon. Doprajte si šperk, ktorý nie len skrášli váš vzhľad, ale prispeje aj k vašej duševnej pohode a zdraviu. Objednajte si váš set ešte dnes a pocíťte magickú silu červeného chalcedónu.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy