QUEEN set mliečny krištáľ S99

Predstavujeme Vám exkluzívny Set mliečny kristal – neodolateľnú kombináciu elegance a jemnosti, ktorá očarí každého, kto ju nosí. Tento set, pozostávajúci z náušníc a retiazky zdobených mliečnym krištálom, je viac než len šperk. Je to symbol sofistikovanosti, ktorý zdôrazňuje Vašu prirodzenú krásu a dodáva Vám jedinečný lesk.

Krištál, známy svojimi univerzálnymi vlastnosťami, neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov, čím pridáva k tomuto setu nielen estetickú, ale aj energetickú hodnotu. Retiazka dlhá 50 cm, ktorú možno na požiadanie prispôsobiť, a náušnice s rozmernými krištáľmi 1 x 0,6 cm, sú vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zabezpečuje ich dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

Nechajte sa uniesť kúzlem mliečneho krištáľu, ktorý pridáva každému outfitu ten správny nádych elegancie a zároveň pôsobí ako silný ochranný talizman. Set mliečny kristal je dokonalým darčekom pre seba alebo pre Vašich blízkych, symbolizujúc čistotu, harmoniu a nekonečnú krásu.

Prečo si vybrať Set mliečny kristal?

- Univerzálna krása: Mliečny krištál dodáva šperku nadčasový vzhľad, ktorý sa hodí k akémukoľvek outfitu.

- Energetická ochrana: Neutralizuje negatívne vplyvy a zvyšuje pozitívnu energiu nositeľa.

- Prispôsobiteľnosť: Retiazka sa dá na požiadanie prispôsobiť, čím zabezpečuje dokonalé sedenie pre každého.

- Vysoká kvalita: Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, zaručuje dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

- Symbolizmus a hĺbka: Krištáľ ako symbol čistoty a harmonie pridáva šperku hlbší význam.

Neodolateľný Set mliečny kristal – pre ženy, ktoré vedia, že pravá krása spočíva nielen v tom, čo je vidieť na prvý pohľad, ale aj v energii, ktorú šíria. Doprajte si kúsok nekonečnej elegance, ktorý Vás bude sprevádzať každým dňom.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy