QUEEN set Karneol S363

Predstavujeme vám set z karneolu a krištáľu, skvost, ktorý vás očarí svojou jedinečnou krásou a eleganciou. Tento set, zložený z náhrdelníka a náušníc, je dokonalým spojením prírody a umenia, vytvoreným s cieľom dodať vášmu vzhľadu osobitý šarm a sofistikovanosť.

Srdcom tohto setu je kombinácia karneolov a krištáľov, ktoré sú starostlivo vyberané a osadené do zlatého prevedenia z chirurgickej ocele. Každý kameň je unikátny, tak ako ste unikátni aj vy, a vďaka tomu je každý set neopakovateľný. Náhrdelník s dĺžkou 50 cm a možnosťou úpravy na požiadanie, zdobený krúžkom s priemerom 1,5 cm, je výnimočným kúskom, ktorý vás bude sprevádzať pri každej príležitosti. K nemu prislúchajú náušnice s dĺžkou 4 cm, ktoré dokonale doplnia váš outfit a zvýraznia vašu prirodzenú krásu.

Tento set nie je len obyčajnou šperkovnicou. Je to vyjadrenie vašej osobnosti, odvahy byť odlišný a túžby nosiť kus prírody so sebou každý deň. Vhodný pre každú príležitosť, či už ide o bežný deň v práci alebo špeciálnu udalosť, tento set vás nikdy nesklame.

Prečo si vybrať práve tento set z karneolu a krištáľu?

Unikátnosť: Každý set je jedinečný kombináciou prírodných kameňov, ktoré symbolizujú vašu individualitu.

Flexibilita: S možnosťou upraviť dĺžku náhrdelníka tento set dokonale padne každému a prispôsobí sa každej príležitosti.

Kvalita: Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tento set je nielen nádherný, ale aj odolný a dlhotrvajúci.

Elegantný dizajn: Precízne navrhnutý s dôrazom na detail, tento set je synonymom pre eleganciu a sofistikovanosť.

Viacúčelovosť: Ideálny pre každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti, tento set je všestranným doplnkom, ktorý obohatí každý outfit.

Nechajte tento set z karneolu a krištáľu rozžiariť váš každodenný život a staňte sa stredobodom pozornosti, kdekoľvek pôjdete. Objavte krásu, ktorú môžete nosiť.


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy