QUEEN set Larimar S202

Vstúpte do sveta krásy, harmónie a tajuplného príťažlivosti s jedinečným QUEEN setom Larimar S202. Tento výnimočný set je vytvorený s očarujúcou precíznosťou z chirurgickej ocele, zdobený exotickým a vzácne krásnym kameňom - larimárom, ktorý je známy svojou mimoriadnou schopnosťou navodzovať pokoj a harmonickú rovnováhu.

Náušnice a prívesok v sete sú navrhnuté tak, aby odzrkadľovali jedinečnosť Vašej osobnosti. S priemerom larimáru 0,8 cm, veľkosťou ozdoby na náušniciach a prívesku 1,5 cm, dlžkou náušníc 3 cm a retiazky 50 cm, tento set vyniká svojou elegantnosťou a dokonalými proporciami. Chýba Vám niečo? Ponúkame možnosť prispôsobiť dĺžku retiazky podľa Vašich individuálnych potrieb.

Nech sa ocitnete kdekoľvek, QUEEN set Larimar S202 je viac než len doplnkom. Je to prejav luxusu a vkusu, ktorý vám umožní nadviazať spojenie so svetom anjelov a hľadať spriaznené duše. Kameň larimar je známy svojou schopnosťou vyliečiť staré srdečné traumy a šrámy z minulých životov, prináša teda do vášho života nielen krásu, ale aj liečivé energie.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť QUEEN set Larimar S202:

1. Elegantná krása: Set je vytvorený z chirurgickej ocele a zdobený vzácnym kameňom larimar, ktorý dodáva tomuto produktu jedinečnú a luxusnú eleganciu.

2. Liečivé schopnosti: Larimar je známy svojimi liečivými vlastnosťami, pomáha liečiť staré srdečné traumy a šrámy z minulých životov.

3. Prispôsobiteľnosť: Ponúkame možnosť prispôsobiť dĺžku retiazky podľa vašich individuálnych potrieb.

4. Spirituálne spojenie: Larimar je kameň, ktorý umožňuje naviazanie spojenia so svetom anjelov a hľadanie spriaznených duší.

5. Unikátnosť: Tento set je viac než len šperk, je to prejav luxusu, vkusu a jedinečnosti.


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy