QUEEN set Mačacie oko biele S132

Očarujúci Set Mačacie Oko – Nádhera, Ktorá Zvýrazní Vašu Jedinečnosť

Predstavujeme vám Set Mačacie Oko, unikátnu súpravu šperkov, ktorá je viac než len doplnkom. Je to symbol sebavedomia, intelektu a dôvtipu, navrhnutý pre tých, ktorí túžia po zvýraznení svojej jedinečnosti a charizmy. Tento set, pozostávajúci z náušníc a retiazky, je zdobený bielym kameňom mačacie oko, ktorý je známy svojimi úchvatnými odleskami a farbami. Každý kúsok je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje jeho dlhotrvajúcu krásu a lesk.

Náušnice dlhé 4 cm s dvoma kameňmi mačacieho oka a retiazka s dĺžkou 50 cm, ktorá môže byť na požiadanie prispôsobená vašim potrebám, sú dokonalým vyjadrením elegance a sofistikovanosti. Prívesok s bielym kameňom mačacieho oka o priemere 1 cm a ozdoba na retiazke dlhá 2,5 cm dodávajú tomuto setu neodolateľný čar.

Prečo si vybrať Set Mačacie Oko?

- Symbol sebavedomia a intelektu: Mačacie oko je známe svojimi pozitívnymi vplyvmi na psychiku, zvyšuje sebavedomie a podporuje intelekt a dôvtip.

- Vysoká kvalita materiálu: Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tento set zaručuje dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

- Univerzálnosť: Vďaka možnosti prispôsobenia dĺžky retiazky sa tento set hodí na každú príležitosť, či už je to bežný deň alebo špeciálny večer.

- Jedinečný dizajn: Biely kameň mačacie oko s úchvatnými odleskami a farbami dodáva každému kúsku neopakovateľný čar.

- Ideálny darček: Tento set je perfektným darčekom pre každú ženu, ktorá hľadá niečo výnimočné, čo zvýrazní jej osobnosť a štýl.

Objavte krásu a sílu Setu Mačacie Oko, ktorý nie je len obyčajným šperkom, ale symbolom vašej jedinečnosti a vnútornej sily. Doprajte si tento set alebo obdarujte ním niekoho blízkeho a zdieľajte krásu, ktorá prichádza nielen zvonka, ale aj zvnútra.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy