QUEEN set Mačacie oko biele S191

Objavte kúzlo elegancie a mystiky s naším setom Mačacie oko biele S191 – šperk, ktorý je viac než len doplnok. Tento exkluzívny set, pozostávajúci z náušníc a retiazky, je majstrovským dielom, ktoré spája vysokú estetiku s neobyčajnými vlastnosťami kameňa mačacie oko. Navrhnutý pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť svoju ženskosť a šarm, tento set je nielen krásny, ale aj symbolom vnútornej sily a sebavedomia.

Každý kúsok setu Mačacie oko biele S191 je ručne zdobený bielym kameňom, ktorý prichádza do svojho práva vďaka svojim jedinečným odleskom. Náušnice dlhé 6 cm s tromi harmonicky usporiadanými kameňmi pôsobia elegantne a pridávajú šmrnc každodennému outfitu. Retiazka s dĺžkou 50 cm, ktorá môže byť na požiadanie prispôsobená vašim potrebám, je rovnako osadená tromi kameňmi na každej strane a centrálnym príveskom s kameňom o priemere 1 cm. Ozdoba na retiazke s dĺžkou 6 cm je výrazným prvkom, ktorý upúta pozornosť.

Tento set je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje dlhú životnosť a hypoalergénne vlastnosti. Vďaka tomu sa hodí aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku alebo uprednostňujú kvalitné materiály.

Set Mačacie oko biele S191 nie je len šperk, je to spoločník, ktorý vás bude sprevádzať v dôležitých životných chvíľach, dodá vám sebavedomie a pomôže vám veriť vo vaše inštinkty. Buďte neodolateľná a nezameniteľná s týmto oslnivým setom.

Hlavné výhody produktu:

- Exkluzívny Dizajn: Ručne zdobené kúsky s bielymi kameňmi mačacieho oka, ktoré dodávajú setu jedinečný charakter.

- Prispôsobiteľná Dĺžka: Retiazka s možnosťou nastavenia dĺžky na požiadanie, aby dokonale sedela každej žene.

- Hypoalergénny Materiál: Vyrobené z chirurgickej ocele, ideálne pre citlivú pokožku a garantujúce dlhotrvajúcu krásu.

- Viac než Šperk: Kameň mačacie oko je známy svojimi pozitívnymi vplyvmi na psychiku, sebavedomie a intelekt.

- Univerzálnosť: Ideálny na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti, set Mačacie oko biele S191 zdôrazní vašu krásu a osobnosť

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy