QUEEN set Malachit S95

Predstavujeme Vám exkluzívny set malachit - spojenie elegancie a duchovnej harmónie, ktoré sa stane nielen nádherným doplnkom vašej osobnosti, ale aj ochrancom vašej energie. Tento jedinečný set, skladajúci sa z náušníc a retiazky, je zdobený malachitom, kameňom s veľkolepými liečivými a ochrannými vlastnosťami, ktorý sa postupne stáva jedným z najvýznamnejších kameňov nového milénia.

Každý kúsok malachitu je precízne zasadený do chirurgickej ocele s luxusným zlatým prevedením, čím zdôrazňuje jeho prírodnú krásu a vytvára harmonický celok, ktorý lichotí každému typu pleti. S dĺžkou retiazky 50 cm, ktorá sa na požiadanie môže prispôsobiť vašim osobným potrebám, je tento set navrhnutý tak, aby dokonale pasoval každému, kto hľadá doplnok s hlbším významom.

Malachit, s jeho zázračnými vlastnosťami, nie len zvýrazňuje vašu vnútornú aj vonkajšiu krásu, ale tiež zosilňuje pozitívne aj negatívne energie, a zároveň ich uzemňuje. Tento kameň, považovaný za silný ochranný symbol, vás ochráni pred negatívnymi silami a zvýši vašu duchovnú pohodu.

Prečo si vybrať práve náš set malachit?

Jedinečnosť - Každý kúsok je originál, ktorý v sebe nesie tajomstvo prírody a pridáva šarm každej žene.

Duchovná ochrana - Malachit nielenže krášli, ale aj poskytuje ochranu pred negatívnymi energiami a zvyšuje vašu životnú energiu.

Flexibilita - S možnosťou úpravy dĺžky retiazky sa tento set stane osobným doplnkom, ktorý je stvorený práve pre vás.

Luxusný vzhľad - Chirurgická oceľ v zlatom prevedení dodáva tomuto setu nadčasovú eleganciu, ktorá lichotí každému outfitu.

Podpora zdravia - Malachit je známy svojimi liečivými vlastnosťami, ktoré môžu prispieť k lepšiemu fyzickému aj psychickému zdraviu.

Obklopte sa energiou malachitu a doprajte si toto jedinečné spojenie krásy, ochrany a zdravia. Váš set malachit čaká, aby odhalil svoju moc a stal sa súčasťou vašej každodennej esencie.


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy