QUEEN set Tigrie oko S500

Objavte Krásu a Sílu Setu Tigrie OkoV tomto uponáhľanom svete, kde každodenné výzvy často zatieňujú momenty pokojnej krásy, prichádza set Tigrie Oko ako pripomienka, že v sebe nesiete silu a odvahu prekonať akúkoľvek prekážku. S týmto exkluzívnym setom náušníc a retiazky, ktoré sú majstrovským dielom remeselného umenia, si môžete byť istí, že vás sprevádza očarujúca estetika a hlboký význam každý deň.Každý kúsok tohto setu je zdobený tigrím okom s rozmery 1 x 0,6 cm, ktoré nie je len nádherné na pohľad, ale je tiež známe svojimi ochrannými a uzemňujúcimi vlastnosťami. Tigrie oko, ktoré je už po stáročia považované za kameň odvahy a ochrany, vám pomôže navigovať nástrahami života s istotou a sústredením.Výrobok je precízne vypracovaný z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje, že váš set bude nielen nádherný, ale aj trvanlivý. Retiazka s dĺžkou 50 cm je prispôsobiteľná na požiadanie, čo znamená, že si môžete tento set prispôsobiť tak, aby dokonale ladil s vaším osobným štýlom.Prečo si vybrať Set Tigrie Oko?Symbol Sily a Ochrany: Každý deň sa pripomínajte svojej vnútornej sily a nechajte sa ochraňovať energiou tigrie oko.
Exkluzívne Dizajnérstvo: Očarte svoje okolie unikátnym setom, ktorý pridá vášmu outfitu punc jedinečnosti.
Vysoká Kvalita Materiálu: Chirurgická oceľ v zlatom prevedení zaručuje dlhotrvajúcu krásu a odolnosť vášho šperku.
Prispôsobiteľnosť: S možnosťou upraviť dĺžku retiazky si môžete byť istí, že váš nový šperk bude dokonale sedieť.
Viac než Len Šperk: Set Tigrie Oko je nielen nádherným doplnkom, ale aj mocným talizmanom, ktorý vás bude sprevádzať na vašej životnej ceste.
Nechajte Set Tigrie Oko, aby sa stal vaším denným spoločníkom a symbolom vašej nezlomnej odvahy. Objednajte si ho ešte dnes a začnite každý deň s pocitom krásy a sily.
29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy