QUEEN set modrý Malachit S110

Objavte Krásu a Sílu s Naším Setom Modrý Malachit

Vstúpte do sveta, kde elegancia stretáva energiu, s naším exkluzívnym setom Modrý Malachit. Navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú nielen štýl, ale aj ochranu a harmonizáciu svojej energie, tento set je viac než len šperk. Je to talizman, ktorý vás bude sprevádzať každým dňom.

# Majstrovské Remeslo

Vyrobené z chirurgickej ocele s luxusným zlatým prevedením, tento set zdôrazňuje krásu modrého malachitu v každom detaile. S náušnicami o rozmere 3 cm a príveskom na retiazke 2,5 x 1,5 cm, každý kúsok je precízne vypracovaný, aby upútal pozornosť a zároveň pôsobil decentne. Retiazka s dĺžkou 50 cm, ktorú na požiadanie upravíme, zabezpečí, že váš nový šperk bude dokonale sedieť.

# Malachit: Kameň Sily a Ochrany

Malachit nie je len obyčajný kameň. Je to kameň, ktorý sa po stáročia využíva ako ochranný talizman. S jeho pomocou môžete absorbovať negatívne energie a znečisťujúce látky, či už z vášho tela alebo z vášho okolia. Nosením tohto setu nie len získate štýlový doplnok, ale aj dennú dávku ochrany a pozitívnej energie.

# Prečo si vybrať náš Set Modrý Malachit?

1. Unikátny Dizajn: Každý kúsok je navrhnutý s myšlienkou na jedinečnosť a harmóniu, aby ste mohli vyniknúť v každej situácii.

2. Vysoká Kvalita Materiálu: Používame len chirurgickú oceľ v zlatom prevedení, aby sme zabezpečili dlhotrvajúcu krásu a bezpečnosť pre vašu pokožku.

3. Energetická Ochrana: S malachitom získate nielen krásny šperk, ale aj ochranný talizman, ktorý vás bude chrániť pred negatívnymi vplyvmi.

4. Flexibilita a Pohodlie: S možnosťou prispôsobenia dĺžky retiazky zabezpečíme, aby váš šperk dokonale pasoval na každú príležitosť.

5. Ideálny Darček: Či už hľadáte niečo špeciálne pre seba alebo pre blízku osobu, náš set Modrý Malachit je dokonalým výberom, ktorý oslňuje nielen svojou krásou, ale aj hlbokým významom.

Objavte moc, ktorú môže priniesť pravý šperk. Nechajte Modrý Malachit byť vašim spoločníkom na ceste za krásou, harmóniou a ochranou. Objednajte si váš set ešte dnes a prebuďte v sebe silu, ktorá vás bude sprevádzať každým krokom.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy