QUEEN set modrý Malachit S140

Zažite krásu a silu prírody s QUEEN setom modrého Malachitu S140! Tento exkluzívny set skôr a šperkov je to, čo chýbalo vo vašej šperkovnici.

QUEEN set modrý Malachit S140 je skutočným umeleckým dielom, ktoré vás okamžite očarí svojou elegantnosťou a jedinečným štýlom. Set obsahuje náušnice a retiazku, ktoré sú ozdobené modrým malachitom, kameňom známym pre svoju ochrannú silu a schopnosť pohlcovať znečisťujúce látky z tela aj z okolia nositela.

Náušnice majú prívesok s rozmery 3 cm, ktorý je zdobený malachitmi o rozmeroch cca 0,6 - 1,3 cm. Retiazka má dĺžku 50 cm a je zdobená ozdobou z modrého malachitu s rozmery 2,5 x 1,5 cm. Na požiadanie sa dĺžka retiazky dá prispôsobiť vašim potrebám. Tieto šperky vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení sú nielen krásne, ale aj kvalitné a odolné.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť QUEEN set modrý Malachit S140:

1. Štýl a elegancia: Tento set šperkov je skutočne elegantný a jedinečný, ktorý vás odlíši a dodá vám sebavedomie.

2. Kvalita a odolnosť: Šperky sú vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu.

3. Prispôsobiteľný: Dĺžka retiazky môže byť upravená na požiadanie, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie vášmu štýlu a pohodliu.

4. Ochranné vlastnosti malachitu: Malachit je známy svojou schopnosťou pohlcovať znečisťujúce látky, čo prispieva k vašemu celkovému zdraviu a pohode.

5. Perfektný darček: Tento set šperkov je ideálny ako darček pre vás alebo pre vašu milovanú osobu. Je to darček, ktorý vyjadruje lásku, starostlivosť a úctu k prírode.

Objednajte si QUEEN set modrý Malachit S140 ešte dnes 

29.90 €
excluding shipping cost