QUEEN set zelený Turmalín S187

Predstavujeme vám QUEEN set zelený Turmalín S187 - skvostnú kombináciu naušníc a retiazky, ktorá vám prinesie nielen elegantný vzhľad, ale aj jedinečné liečivé vlastnosti. Už samotný pohľad na tieto šperky je úchvatný - naušnice dlhé 4,5 cm a retiazka dlhá 50 cm sú posadené nádhernými zelenými turmalíny. Tieto šperky pôsobia ako klenot, ktorý prinesie do vašej šperkovnice luxus a eleganciu.

Zelený turmalín v týchto šperkoch je však omnoho viac než len nádherný doplnok. Je to kameň, ktorý v sebe skrýva silu liečiť a regenerovať. Je známy svojou schopnosťou liečiť oči, srdce, detskú žľazu, mozog a imunitný systém. Okrem toho pomáha znižovať telesnú hmotnosť, prináša úľavu pri únavovom syndróme a vyčerpanosti. Zelený turmalín tiež pomáha narovnať chrbticu a má blahodárne účinky na natiahnuté svaly. Je to skutočný zdravotný poklad v podobe nádherného šperku.

Tento QUEEN set zelený Turmalín S187 vás nechá vyzerať neporovnateľne a cítiť sa skvele. Ak potrebujete upraviť dĺžku šperkov, sme tu pre vás. Každý kúsok je pre nás dôležitý, tak ako každý náš zákazník.

5 presvedčivých dôvodov prečo si kúpiť QUEEN set zelený Turmalín S187:

1. Štýlová kombinácia naušníc a retiazky s jedinečným dizajnom.

2. Unikátne liečivé vlastnosti zeleného turmalínu - podporuje zdravie očí, srdca, imunitného systému a mnohých ďalších.

3. Pomáha pri redukcií telesnej hmotnosti a únavovom syndróme.

4. Podporuje správne držanie tela a má blahodárne účinky na svaly.

5. Možnosť prispôsobiť dĺžku šperkov podľa vašich potrieb.

19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy