QUEEN set perličky S62

Predstavujeme Vám set perličiek, ktorý je nielen symbolom nadčasovej elegancie, ale aj dokonalým spoločníkom pre každú ženu, ktorá si cení kvalitu a chce v každej situácii vyzerať štýlovo. Tento exkluzívny šperkový set pozostávajúci z náušníc a retiazky s jemne zdobenými perličkami vyniká svojou univerzálnosťou a schopnosťou doplniť akýkoľvek outfit – či už ide o deň plný schôdzok, alebo večer strávený na spoločenskej udalosti.

Jeho jedinečnosť spočíva v precíznom spracovaní a použití kvalitných materiálov. Výrobok je vyhotovený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Perličky s rozmerným priemerom 1 x 0,8 cm dodávajú šperkom jemnú eleganciu bez potreby zbytočného zdobenia. Retiazka s dĺžkou 50 cm pak krásne zvýrazní krk a dekolt, čím podčiarkne prirodzenú krásu každej ženy.

Nechajte svoju krásu žiariť ešte jasnejšie s týmto šperkovým setom, ktorý je viac ako len doplnkom - je vyjadrením vašej osobnosti a štýlu. Urobte z neho súčasť svojej šperkovej kolekcie a nechajte ho rozprávať príbeh vašej jedinečnosti.

5 presvedčivých výhod produktu:

Nadčasová elegancia - Perličky sú symbolom elegance a vkusu, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Vysoká kvalita materiálu - Chirurgická oceľ v zlatom prevedení zaručuje dlhú životnosť a odolnosť šperku.

Univerzálnosť - Tento set môžete nosiť na rôzne príležitosti, či už sú to formálne udalosti alebo bežné dni.

Jemné zdobenie - Perličky dodajú vašemu vzhľadu sofistikovanosť a jemnosť bez toho, aby boli príliš výrazné.

Vynikajúci darček - S jeho univerzálnym dizajnom a kvalitou je tento set ideálnym darčekom pre každú ženu, ktorá si potrpí na štýl.


19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy