QUEEN set Prehnit so zeleným Turmalínom S188

Ahojte, milovníci jedinečných šperkov a drahých kameňov! Predstavujeme vám náš najnovší prírastok. QUEEN set Prehnit so zeleným Turmalínom S188 - kráľovské spojenie elegancie, liečivých schopností a prírodnej krásy.

Zamilujete si tento set, ktorý obsahuje naušnice a retiazku, oba majúc výrazné zelene turmalíny, ktoré sú nielen nádherné, ale majú aj neuveriteľné liečivé vlastnosti. Zelený turmalín je známy svojou schopnosťou uzdravovať oči, srdce, detskú žľazu, mozog, a dokonca aj imunitný systém. A to nie je všetko! Tento výnimočný kameň vám môže pomôcť aj znižovať telesnú hmotnosť, prináša úľavu pri únavovom syndróme a vyčerpanosti a pomáha narovnať chrbticu. Ak hľadáte detoxikáciu na fyzickej i emocionálnej úrovni, zelený turmalín je ten pravý kameň pre vás.

Set je zdobený prehnitom, ktorý je považovaný za kameň bezpodmienečnej lásky a minerál, ktorý uzdravuje liečiteľa. Tento kameň zvyšuje vnútorné poznanie, prináša pokoj a ochranu. Má schopnosť odstraňovať emočné bloky, depresie a neurózy, čím vám pomáha dosiahnuť emocionálnu rovnováhu a harmoniu.

Päť dôvodov, prečo si vybrať QUEEN set Prehnit so zeleným Turmalínom S188:

1. Kombinuje v sebe neodolateľnú krásu a liečivé vlastnosti drahých kameňov.

2. Zelený turmalín pomáha liečiť rôzne zdravotné problémy - od zraku až po imunitný systém.

3. Prehnit je kameňom bezpodmienečnej lásky, ktorý zvyšuje vnútorné poznanie a prináša pokoj.

4. Tento set je skvelým spôsobom, ako pridať jedinečný a elegantný prvok do vašej šperkovnice.

5. Všetky kúsky sú ručne vyrobené s láskou a pozornosťou k detailom, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Zvoľte QUEEN set Prehnit so zeleným Turmalínom S188 - šperk, ktorý je nielen krásny, ale aj liečivý. S láskou ho pridáme do vašej zbierky.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy