QUEEN set Ruženín S120

Očarujúci Set z Ruženínu: Kde Elegancia Stretnú S Láskaou

Predstavujeme Vám exkluzívny Set z Ruženínu, ktorý je viac než len šperk. Je to symbol lásky, vnímavosti a uzdravenia. Tento jedinečný set, pozostávajúci z náušníc a retiazky, je vyrobený s láskou a starostlivosťou, aby odrážal vašu vnútornú krásu a priniesol harmóniu do vášho života.

Každý kúsok tohto setu je zdobený nádhernými ruženíny, ktoré sú známe svojimi liečivými vlastnosťami a schopnosťou otvárať srdce čistej láske. Ruženíny s rozmermi približne 0,5 - 0,6 cm dodávajú šperkom jemnosť a eleganciu. Náušnice s vonkajším priemerom 2,2 cm a retiazka dlhá 50 cm (s možnosťou úpravy dĺžky na požiadanie) tvoria dokonalú súhru, ktorá zvýrazní vašu prirodzenú krásu a eleganciu.

Tento set je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje nielen jeho dlhú životnosť, ale aj to, že je šetrný k vašej pokožke. Ozdoba z ruženínov s dĺžkou 5 cm pridáva na výnimočnosti a unikátnosti tohto šperku.

Prečo Si Vybrať Náš Set z Ruženínu?

- Symbol Lásky a Uzdravenia: Ruženín nie je len kameň, je to nástroj, ktorý pomáha otvárať srdce, liečiť zranenia a posilňovať citlivosť.

- Elegancia, Ktorá Zaujme: Tento set je dokonalou kombináciou elegance a jemnosti, ktorá pristane každému outfitu a príležitosti.

- Vysoká Kvalita Materiálov: Používame len chirurgickú oceľ najvyššej kvality a pravé ruženíny, aby sme zaručili vašu spokojnosť a dlhú životnosť šperku.

- Univerzálnosť a Prispôsobivosť: Retiazka s možnosťou úpravy dĺžky zabezpečí, že tento set bude dokonale sedieť každému.

- Ideálny Darček: Tento set je perfektným darčekom pre vašich blízkych, ktorý vyjadruje lásku, starostlivosť a prianie harmónie a šťastia.

Nechajte tento očarujúci Set z Ruženínu stať sa súčasťou vášho života a nechajte ho rozžiariť váš každodenný outfit aj dušu. Objednajte si ho ešte dnes a objavte krásu a moc, ktorú môže priniesť do vášho života.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy