QUEEN set Ruženin S151

Uvádzame vám Set z ruženínu a riečnej perly - nielen šperk, ale aj pocit osobnej harmonie a milostnej energie. Tento set nie je len obyčajným doplnkom, je to skutočná manifestácia elegance a kvality, ktorú budete chcieť nosiť každý deň.

Náušnice sú delikátne zdobené ruženínom, s dĺžkou 3 cm, a ruženínmi kameňmi o veľkosti 1 x 0,5 cm, ktoré dodávajú šperku jemnú, ale výraznú eleganciu. Ich univerzálny dizajn sa hodí ku každému outfitu a príjemne doplní váš vzhľad.

Hlavným klenotom setu je však retiazka s dĺžkou 50 cm, ktorú na požiadanie možno upraviť. Je ozdobená troma ruženínmi a jednou riečnou perlou o rozmere 1 x 0,6 cm. Perla pripomína jemné dotyky prírody a jej prirodzenú krásu, ktorá sa vynímavo snúbi s ruženínom.

Nenahraditeľnou výhodou tohto setu je tiež jeho terapeutické pôsobenie. Ruženíny sú známe svojou schopnosťou odstraňovať negatívne energie a nahrádzať ich milostnými vibráciami. Podporujú empatiu, citlivosť a pomáhajú nám prijímať nevyhnutnosť zmien. Sú ideálnym pomocníkom pri zdolávaní krízy stredného veku.

Najdôležitejšie výhody setu:

1. Elegancia a kvalita: Set je vyrobený z ruženínu a riečnej perly, čo zaručuje jeho nadčasovú eleganciu a dlhú životnosť.

2. Univerzálny dizajn: Delikátne zdobené náušnice a retiazka sa hodí ku každému outfitu a doplní váš každodenný vzhľad.

3. Prispôsobiteľná dĺžka: Retiazku je možné upraviť na požiadavku zákazníka.

4. Terapeutické vlastnosti: Ruženíny odstraňujú negatívne energie a nahrádzajú ich milostnými vibráciami.

5. Ideálny darček: Tento set je nielen nádherným šperkom, ale aj symbolom lásky, harmónie a prijatia zmien, čo ho robí ideálnym darčekom pre vašich blízkych.

Objavte krásu a silu, ktoré v sebe ukrýva tento šperkový set. Nie je to len šperk, je to investícia do seba samého.

29.90 €
excluding shipping cost