QUEEN set Ruženín S160

Presvedčte sa sami o kráse a výnimočnosti našej novej kolekcie šperkov - QUEEN set Ruženín S75. Tento set, pozostávajúci z náušníc a retiazky, je mästrovským kúskom, ktorý skombinuje eleganciu a jemnosť s vlastnosťami ruženínu.

Náušnice majú optimálnu dĺžku 3 cm - nielenže sú nápadné, ale zaroven sú dostatočne jemné a elegantné na každodenné nosenie. Ruženíny s rozmery 0,6 x 0,6 cm sú dostatočne výrazné na to, aby upútali pozornosť a zaroven dostatočne decentné na to, aby nevyzerali pretenciózne.

Retiazka s dĺžkou 50 cm je dokonale vyvážená a možno ju nosiť samostatne alebo v kombinácii s inými šperkmi. Ponúkame možnosť zmeniť dĺžku retiazky podľa vašich potrieb a preferencií.

Tento set je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Žiadne alergické reakcie, žiadne zmeny farby - len dlhotrvajúce krása a elegancia.

Ruženín, ktorý je hlavným prvkom tohto setu, má silné a mnohostranné vlastnosti. Otvára srdce čistej láske, lieči a posiľňuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a s poruchami, ktoré majú príčinu v zranených a potlačených emóciách. Prehlbuje vnímavosť zmyslov voči umeniu, podporuje citlivosť a stupňuje schopnosť vcítiť sa do druhých a ochotu pomáhať.

Výhody QUEEN setu Ruženín S75:

1. Lákavý dizajn: Jemný, ale výrazný set, ktorý budete chcieť nosiť každý deň.

2. Flexibilita: Možnosť meniť dĺžku retiazky podľa vašich potrieb.

3. Kvalita materiálu: Vyhotovený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, ktorá poskytuje dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

4. Sila kameňa: Ruženín, ktorý podporuje citlivosť, pomáha s emocionálnymi problémami a otvára srdce láske.

5. Ideálny darček: Perfektný set pre ženy, ktoré majú radi štýl a významné kúsky.

Zvoľte QUEEN set Ruženín S75 a nezabudnite sa spojiť so svojou vnútornou kráľovnou!

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy