QUEEN set rúžový Opál S133

Predstavujeme Vám exkluzívny Set Ružový Opál – klenot, ktorý je nielen neobyčajne krásny, ale aj nositeľom jedinečných vlastností, ktoré obohatia váš život a vzhľad. Tento set, pozostávajúci z náušníc a retiazky, je majstrovským dielom zdobeným ružovým opálom, ktorý je známy svojimi pozitívnymi energetickými vlastnosťami. Každý kúsok je vyrobený s láskou a precíznosťou, aby podčiarkol vašu prirodzenú krásu a pridal punc jedinečnosti každému vášmu outfitu.

Náušnice a retiazka sú vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a trvalú krásu. Ružový opál s priemerom 0,8 cm, doplnený čírymi krištáľmi, pridáva tomuto setu nádych luxusu a elegancie. Náušnice s dĺžkou 4 cm a retiazka s dĺžkou 50 cm (možnosť prispôsobenia na požiadanie) sú dokonalým doplnkom pre každú príležitosť.

Ponorte sa do sveta elegance a nechajte svoju dušu rozkvitnúť s energiou lásky a harmónie, ktorú ružový opál prináša. Tento set nie je len obyčajným šperkom, je to amulet, ktorý vás bude sprevádzať a chrániť na každom kroku.

Najväčšie výhody Setu Ružový Opál:

1. Energia a Harmónia – Ružový opál prináša do vášho života pokoj a vyrovnanosť, pomáha prekonať trému a posilňuje vzťahy.

2. Vysoká Kvalita a Dlhovekosť – Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, naše šperky sú odolné voči korózii, nevyvolávajú alergické reakcie a zachovávajú si svoj lesk.

3. Univerzálnosť a Prispôsobivosť – Retiazka môže byť prispôsobená na požiadanie, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie každému štýlu a potrebe.

4. Exkluzívny Dizajn – Jedinečná kombinácia ružového opálu a čírych krištáľov dodáva tomuto setu neopakovateľný charakter a eleganciu.

5. Ideálny Darček – Či už hľadáte dokonalý darček pre milovanú osobu alebo chcete obohatiť svoju šperkovnicu, Set Ružový Opál je ideálnou voľbou, ktorá zaručene prinesie radosť a spokojnosť.

Nechajte sa očariť krásou a energiou Ružového Opálu a objavte nový rozmer svojej osobnosti. S našim Setom Ružový Opál nebudete len vyzerať neodolateľne, ale budete sa aj cítiť neobyčajne. Objednajte si svoj set ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže priniesť do vášho života!

19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy