QUEEN set S155

Podmanivý a sofistikovaný, QUEEN set S155 je viac ako len šperky - je to symbol krásy a elegance. Tento set, skladajúci sa z náušníc a retiazky, je navrhnutý tak, aby vás nechali vyniknúť vo všetkých príležitostiach. S čiernymi sklenenými korálkami a perličkou, ktoré sú starostlivo osadené, tento šperk je naozaj očarujúci a vyjadruje ohromujúcu eleganciu.

Korálky a perličky sú dokonale rozmerované, aby vytvárali jemnú, ale výraznú šperkovú súpravu. Zavesené na 50 cm retiazke, ozdoba na retiazke zdobená perličkou, poskytuje príjemný kontrast. Náušnice s dĺžkou 4 cm sú rovnako úchvatné a dopĺňajú celkový dizajn.

Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, QUEEN set S155 je nielen pekný na pohľad, ale je aj hypoalergénny a trvácny. Je to skrátka dokonalý spoločník pre každú modernú kráľovnú.

5 presvedčivých výhod produktu:

1. Úchvatný dizajn: Tento set je navrhnutý s čiernymi sklenenými korálkami a perličkou, ktoré vytvárajú sofistikovaný a elegantný vzhľad.

2. Univerzálny: QUEEN set S155 je perfektný pre každú príležitosť, od každodenného nosenia po špeciálne udalosti.

3. Kvalitné materiály: Vyrobené z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, tieto šperky sú hypoalergénne a dlhodobo odolné.

4. Prispôsobiteľná dĺžka: Retiazka je prispôsobiteľná na požiadanie, čo zabezpečuje, že vám dokonale sadne.

5. Luxusný vzhľad: QUEEN set S155 dodáva pocit luxusu a splní vaše očakávania od šperku.


29.90 €
excluding shipping cost