QUEEN set S365

Predstavujeme vám neodolateľný set náušnice a prívesok v čistom bielom prevedení, dokonalú symbiózu elegance a unikátneho dizajnu. Tento set je nielen štýlovým doplnkom, ktorý zdokonalí každý váš outfit, ale aj zrkadlom vašej osobnosti a vkusu. Jeho exkluzivita a precíznosť prevedenia z vás urobí hviezdu každej spoločenskej udalosti.

Náušnice sú skvostom tohto setu. Ich závesný dizajn s dĺžkou 4 cm a sklenenou korálkou o priemere 1 cm priťahuje pohľady a odráža svetlo tak, že každý váš pohyb je zvýraznený neopakovateľným leskom. Ornament, ktorým sú náušnice zdobené, pridáva na ich výnimočnosti a sofistikovanosti.

Prívesok, visiaci na elegantnej retiazke s dĺžkou 50 cm, je dokonalým spoločníkom pre náušnice. Je vyrobený s rovnakou pozornosťou k detailu a láskou k remeslu. Jeho jemná, no výrazná biela farba symbolizuje čistotu, eleganciu a nový začiatok. A ak by ste potrebovali prispôsobiť dĺžku retiazky svojim potrebám, s radosťou vám vyhovieme.

Pokiaľ hľadáte jedinečný darček pre seba alebo svojich blízkych, tento set náušnice a prívesok v bielom je tou najlepšou voľbou. Jeho univerzálnosť a nadčasovosť z neho robia perfektný doplnok pre každú príležitosť.

5 presvedčivých výhod:

Jedinečnosť a originalita dizajnu - tento set je vyrobený s láskou k detailu, čo zaručuje jeho exkluzivitu.

Univerzálnosť - biela farba a elegantný dizajn sú dokonalým doplnkom ku každému outfitu, od denného nosenia až po večerné udalosti.

Vysoká kvalita prevedenia - použitie sklenených korálok a precízny ornament zaručujú dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

Prispôsobiteľnosť - možnosť upraviť dĺžku retiazky prívesku na požiadanie zabezpečuje, že tento set dokonale padne každému.

Symbolika biela farby - biela je farbou čistoty, nevinnosti a nových začiatkov, čo tomuto setu dodáva hlbší význam a hodnotu.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy