QUEEN set S366

Predstavujeme vám set náušnic a prívesku v očarujúcim zelenom odtieni, ktorý je viac než len šperk. Je to symbol elegancie, harmónie a obnovy. Každý kúsok je starostlivo navrhnutý tak, aby odrážal sofistikovanosť a pridal dotyk rafinovanej krásy ku každému vášmu outfitu.

Náušnice, zdobené sklenenými korálkami o priemere 1 cm, vynikajú výnimočným dizajnom. Ich výška 4 cm dodáva presne to správne množstvo lesku a elegancie, aby zvýraznila krásu vášho obličaja a prilákala obdivné pohľady. Prívesok, zavesený na 50 cm dlhej retiazke, je skutočným centrom pozornosti. Jeho jedinečný vzhľad a možnosť úpravy dĺžky na požiadanie robí z tohto šperku dokonalý darček pre seba alebo blízkeho.

Vyhotovený z chirurgickej ocele v striebornom prevedení, tento set nielenže stojí v centre pozornosti svojím dizajnom, ale je tiež synonymom dlhotrvajúcej kvality a komfortu. Zelená farba, symbolizujúca rast, obnovu a harmoniu, dodáva šperkom hlboký význam a unikátnu energiu.

Prečo si vybrať práve tento set náušnic a prívesku?

Elegancia na každú príležitosť: Či už ide o bežný deň v práci alebo slávnostný večer, tento set dodá vášmu vzhľadu ten pravý lesk.

Unikátny dizajn: Zdôraznite svoju individualitu a štýl s týmito jedinečne navrhnutými šperkami.

Vysoká kvalita materiálov: Vyrobené z chirurgickej ocele, zaručujeme dlhotrvajúcu krásu a odolnosť vašich šperkov.

Symbolický význam: Oblečte si farbu obnovy a rastu ako denné pripomenutie vašich cieľov a snov.

Prispôsobiteľnosť: Možnosť úpravy dĺžky retiazky prívesku na požiadanie umožňuje dokonalé prispôsobenie vašim potrebám.

Nechajte tento set náušnic a prívesku v zelenom odtieni byť viac než len šperkom. Nech je vaším denným symbolom krásy, sily a neustálej obnovy. Doprajte si dotyk elegancie, ktorý nikdy nevyjde z módy.


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy