QUEEN set S9

Objavte Krásu v Jednoduchosti s Našim Exkluzívnym Setom: Náušnice a Prívesok na Retiazke

Hľadáte dokonalý šperk, ktorý podčiarkne vašu jedinečnosť a zároveň pôsobí nenásilne a s vkusom? Naš set naušnice a prívesok na retiazke je presne to, čo vaša šperkovnica potrebuje. Tento nádherný set je vyrobený z chirurgickej ocele v striebornom prevedení, čím zaručuje nielen nádherný vzhľad, ale aj dlhodobú trvácnosť bez alergických reakcií.

Každý kúsok tohto setu je zdobený jemnou sklenenou korálkou, ktorá pridáva dotyk sofistikovanosti a lesku. Náušnice s dĺžkou 3 cm a priemerom korálky 0,8 cm pôsobia decentne, no zároveň výrazne. Retiazka o dĺžke 50 cm s točenou dekoráciou dopĺňa celkový harmonický vzhľad, čo robí tento set ideálnym doplnkom pre každú príležitosť – či už deň v práci, večer pri špeciálnej udalosti alebo len tak pre potešenie duše.

Nechajte svoj štýl vyniknúť týmto neodolateľným setom, ktorý je dokonalou kombináciou elegance a praktickosti. Pripravte sa na to, že vás tento šperk nenechá bez povšimnutia.

Top 5 Dôvodov, Prečo Si Vybrať Náš Set Naušnice a Prívesok na Retiazke:Vysoká Kvalita Materiálu - Chirurgická oceľ zaručuje dlhú životnosť a hypoalergénnosť.


Univerzálnosť a Elegancia - Strieborné prevedenie a jemné sklenené korálky pridávajú štýl vhodný pre rôzne príležitosti.


Ideálna Dĺžka - Retiazka dlhá 50 cm padne skvele na akýkoľvek outfit a náušnice s dĺžkou 3 cm nikdy neprekážajú.


Nenápadná Krása - Delikátne detaily ako sú sklenené korálky a točená retiazka pridávajú diskétny lesk a zaujímavosť.


Perfektný Darček - Tento set je ideálny ako darček pre milovanú osobu, alebo ako doplnok do vlastnej kolekcie šperkov.


Nakúpte teraz a premeňte každý váš deň na príležitosť zažiariť s našim setom naušnice a prívesok na retiazke. Vaša spokojnosť a krása sú pre nás na prvom mieste!


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom