QUEEN set S21

Objavte Kúzlo Elegancie s Exkluzívnym Setom Náušnice a Retiazka

Hľadáte ten pravý šperk, ktorý podčiarkne vašu jedinečnosť a pridá iskru do každého vášho dňa? Náš exkluzívny set náušnice a retiazka, zdobený lahodnými modrými brusenými korálkami, je tou správnou voľbou pre každú príležitosť, či už ide o bežný deň v práci alebo slávnostný večer.

Set je precízne vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a trvácnosť. Náušnice s dĺžkou 4,5 cm pôsobia nádherne a elegante na uchu, zatiaľ čo 50 cm dlhá retiazka s piatimi nápadnými korálkami a ozdobným zapínaním pridáva na osobitosti. Pre tých, ktorí majú špecifické požiadavky, ponúkame možnosť úpravy dĺžky retiazky, aby dokonale sedela práve vám.

Presvedčte sa sami, že tento šperkový set nie je len obyčajným doplnkom, ale skutočným umením, ktoré zvýrazní vašu krásu a štýl.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať náš set náušnice a retiazka:

1. Exkluzívne Materiály: Vyrobené z chirurgickej ocele a zdobené zlatým prevedením, garantujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

2. Univerzálna Elegancia: Modré brusené korálky pridávajú šmrnc a sú ideálne pre každú príležitosť, od formálnych udalostí po bežné nosenie.

3. Prispôsobiteľnosť: Ponúkame možnosť úpravy dĺžky retiazky, aby perfektne pasovala každému.

4. Pohodlie pri Nosení: Ľahké materiály a ergonomický dizajn zabezpečujú, že náušnice sú pohodlné na celodenné nosenie.

5. Ideálny Darček: Perfektný výber pre darček, či už na narodeniny, výročie, alebo len tak, pre radosť z darovania.

Nezmeškajte príležitosť zažiariť s našim nádherným setom náušnice a retiazka – pretože každá žena si zaslúži cítiť sa krásne každý deň!


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom